Izabela Janachowska otworzyła swój showroom z sukniami ślubnymi!

Izabela Janachowska otworzyła swój showroom z sukniami ślubnymi!
Po programach telewizyjnych ("I nie opuszczę Cię aż do ślubu", "Ślubach marzeń", "Pannach młodych ponad miarę" i emitowanego obecnie "W czym do ślubu?"), portalu internetowym, kanale na YouTubie i projektowaniu sukien ślubnych, Izabela Janachowska postawiła kolejny krok w ślubnym biznesie. Dziś (10 października) otworzyła showroom ze swoimi sukniami ślubnymi, który prawdopodobnie jest znajdującym się najwyżej na świecie tego typu showroomem - suknie projektu Izy można bowiem oglądać i przymierzać na 37. piętrze wieżowca Złota 44!
- W Dubaju byliśmy w showroomie na 19. czy 20. piętrze i jak zdecydowaliśmy się otworzyć swój, stwierdziliśmy, że musi być wyżej - mówił na otwarciu mąż Izabeli, Krzysztof Jabłoński, którego nasza prowadząca nazywa... swoim aniołem biznesu.
- Gdyby nie on, pewnie jeszcze bym z tym zwlekała - przyznała Izabela.
Showroom jednak udało się otworzyć i teraz jest już gotowy na przyjęcie przyszłych panien młodych. W doborze sukien z kolekcji stworzonych przez Izę pomagać im będzie na co dzień profesjonalna stylistka, ale każda klientka ma szansę spotkać się również z autorką kolekcji.
- Mogę tutaj wpadać i mogę spotykać się z dziewczynami, dzięki czemu mogę dowiadywać się, co im się podoba - mówi Izabela.
Zobaczcie naszą relację z otwarcia jej pierwszego showroomu!