"Remont po eks": Orlando Soria nada koloru w domu i życiu zaprojektowanym przez eks

Remont po eks: Orlando Soria odmieni dom samotnego ojca

Niedawno żona zostawiła Mike'a dla innego mężczyzny. Oficer ochrony statku został sam z dwójką dzieci i zaprojektowanym przez żonę domem. Dominuje tutaj biel i wątpliwej urody dekoracje. W 2. odcinku "Remontu po eks" Orlando Soria postara się sprawić, że nowe wnętrze i życie mężczyzny staną się bardziej kolorowe.

W programie "Remont po eks" słynny amerykański projektant wnętrz Orlando Soria stara się udowodnić, że najlepszy sposobem na zapomnienie o byłym partnerze oraz rozpoczęcie nowego życia singla jest remont. Ale nie byle jaki remont, a pozbycie się mebli, sprzętu, gadżetów oraz akcesoriów zakupionych przez byłego lub po prostu o nim przypominających.
W 2. odcinku Orlando Soria odwiedził oficera ochrony statku Mike'a. Mężczyzna niedawno rozwiódł się z żoną, która zostawiła go dla innego po 12 latach małżeństwa. Kobieta wyprowadziła się, a on został sam z dwójką dzieci oraz zaprojektowanym przez byłą żonę wnętrzem. Wcześniej Mike nie miał tutaj nic do powiedzenia, teraz Orlando Soria postara się spełnić wszelkie jego życzenia. Ma do dyspozycji 30 tysięcy dolarów i salon, kuchnię, przedpokój, sypialnię i łazienkę do zaprojektowania.
Remont po eks: Orlando Soria zaprojektował nowoczesne wnętrze dla Mike'a
Remont po eks: Orlando Soria zaprojektował nowoczesne wnętrze dla Mike'a
Zgodnie z życzenie Mike'a Orlando Soria zaprojektował dla mężczyzny całkiem nowe wnętrze. Realizacja tego ambitnego projektu może okazać się jednak problematyczna. By zmieścić się w budżecie, projektant będzie musiał sprzedać meble, które zastał w domu Mike'a. Czy uda mu się znaleźć chętnych na zakup półki w kształcie delfina czy stolików z nogami w kształcie greckich kolumn?
PREMIERA 2. odcinka programu "Remont po eks" we wtorek 9 marca o godzinie 23:25.
Powtórka odcinka:
niedziela 14 marca, 8:45