"Sablewska od stylu. Na okazje": stylizacja 43-latki na... rozprawę rozwodową

Sablewska od stylu
Sablewska od stylu. Na okazje: Maja Sablewska zaskoczyła Agnieszkę

Bohaterka tego odcinka to 43-letnia Agnieszka, która na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Zgłasza się do Mai, gdyż chciałaby, żeby prowadząca pomogła wybrać jej idealną stylizację na nietypową okazję. Agnieszka 3 tygodnie temu odkryła, że po 24 latach małżeństwa została oszukana przez swojego męża. Zdecydowała, że to koniec związku. Jej cały świat się zawalił. Teraz chciałaby, by Maja pomogła wybrać jej najlepszą stylizację na sprawę rozwodową, by jej mąż zobaczył, jak wiele stracił.

Maja postanowiła nieoczekiwanie odwiedzić Agnieszkę, by sprawdzić, co kobieta posiada w swojej szafie. Bohaterka twierdzi, że nie chodzi w jeansach, gdyż ich zwyczajnie nie ma, a tymczasem prowadząca znajduje w jej szafie aż 9 par takich spodni.

Prowadzącej zależy, by dzięki programowi Agnieszka odzyskała pewność siebie i zaczęła nowe życie. Postanowiła spełnić szereg jej marzeń, a wszystko po to to, by bohaterka odzyskała wiarę w siebie. Kobietę wspierają także córka oraz przyszła synowa, które motywują ją do działania.

Przy pomocy szeregu specjalistów, a także wielu niespodziankom Agnieszka będzie w finale programu wyglądać olśniewająco!

PREMIERA 12. odcinka "Sablewskiej od stylu. Na okazje" w niedzielę 19 maja o godz. 12:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 20 maja, 21:10

wtorek, 21 maja, 13:55

czwartek, 23 maja, 23:00

piątek, 24 maja, 00:10

sobota, 25 maja, 10:05

Podziękowanie dla Born2Be za wypożyczenie stylizacji w trakcie realizacji programu.Podziękowanie dla LAB07 Laboratorium Kwiatów Ina Kashyńska za dekorację kwiatową podczas realizacji programu.Podziękowanie dla Ambasady Paznokci Agnieszka Czarnecka za wykonanie stylizacji paznokci uczestnika.Podziękowanie dla Biżuterii YES za wypożyczenie biżuterii w trakcie realizacji programuPodziękowanie dla Prima Moda za wypożyczenie obuwia na potrzeby realizacji programu.Podziękowanie dla Kliniki Estell i Elektoralna Dental Clinic za podarowanie uczestniczce vouchera na zabieg w klinice.Podziękowanie dla Beaty Tadli za gościnny udział w programie.

podziel się:

Pozostałe wiadomości