"Salon Sukien Ślubnych": Suknia niespodzianka - nawet dla Piotra Sałaty!

"Salon Sukien Ślubnych": Propozycja sukni wpisującej się w wylosowane kryteria

A gdyby tak - zamiast długich przymiarek i dokładnego dobierania idealnej sukni ślubnej - po prostu sobie ją... wylosować? Przed takim wyzwaniem postawiony został prowadzący programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" Piotr Sałata. Przekonajcie się, jak stylista poradził sobie ze znalezieniem kreacji, która miała charakteryzować się wylosowanymi kryteriami.

Rybka czy księżniczka? Na ramiączkach czy bez ramiączek? Bardziej błyszcząca czy koronkowa? Z tych kryteriów ułożyć można wiele kombinacji, charakteryzujących wymarzoną suknię ślubną przyszłej panny młodej. I chociaż zwykle w "Salonie Sukien Ślubnych: Polska" Piotr Sałata dostosowuje swoje propozycje do oczekiwań bohaterek - w tym wypadku zaprezentował tylko jedną. Jaką?
Sprawdźcie, jak zakończyło się losowanie kryteriów, dla jakich panien młodych najlepiej sprawdziłaby się suknia ślubna przedstawiona przez Piotra Sałatę, a także - które atuty podkreśla. O tym wszystkim prowadzący "Salonu Sukien Ślubnych" mówi w powyższym materiale.
Powtórki programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" na antenie TVN Style obejrzycie: w środę 1 lutego, 21:50 w sobotę 4 lutego, 17:30 w poniedziałek 6 lutego, 19:50 we wtorek 7 lutego, 13:50