"Salon sukien ślubnych": Przewodnik po sukniach ślubnych - must have dla wszystkich panien młodych!

"Salon sukien ślubnych": Piotr Sałata o najpopularniejszych krojach sukien ślubnych
Jeżeli należysz do grona świeżo zaręczonych osób - ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie! Prowadzący programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" - Piotr Sałata - zdecydował się przybliżyć oraz scharakteryzować najpopularniejsze kroje sukien, które jako przyszła panna młoda możesz wziąć pod uwagę, wybierając kreację na swój wielki dzień. Przewodnik po sukniach ślubnych to także doskonały dodatek, dla wszystkich fanów programów o ślubnej tematyce.

Księżniczka, syrena, literka A... Na początku swojej przygody zarówno z programami ślubnymi, jak również z poszukiwaniami wymarzonej sukni ślubnej - w tym nazewnictwie można się pogubić. W którym z wymienionych krojów najlepiej się tańczy, a jaki jest najbardziej wymagający?

O tym, czym charakteryzują się poszczególne kroje sukien ślubnych, które każda panna młoda powinna przymierzyć przed podjęciem ostatecznej decyzji - opowiedział stylista Piotr Sałata. Zapoznanie się z krótkim przewodnikiem to dobry pomysł także dla panów, którzy staną przed wyzwaniem doradzenia swojej przyszłej żonie idealnej, ślubnej kreacji!

Najbliższe powtórki programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" obejrzycie:we wtorek 10 stycznia, 13:50w środę 11 stycznia, 21:50w sobotę 14 stycznia, 17:30w poniedziałek 16 stycznia, 20:50

podziel się:

Pozostałe wiadomości