"Sekrety lekarzy": kobiety walczące o swoje szczęście

Sekrety lekarzy
Sekrety lekarzy

Zażenowanie, upokorzenie, bezradność. To uczucia dotykające codziennie niemal co trzecią Polkę, zmagającą się z niezwykle przykrym i niestety coraz powszechniejszym problemem intymnym, jakim jest nietrzymanie moczu. Jedną z nich jest Magda, której kompleks odebrał poczucie kobiecości i kontroli nad własnym życiem. Przykre "incydenty" w trakcie zabaw z dziećmi, a także nieporadne i niekończące się wymówki podczas codziennych aktywności, wywróciły życie rodzinne kobiety do góry nogami. Czy wizyta w klinice ginekologicznej przywróci Magdzie pewność siebie i poczucie skrępowania odejdzie w niepamięć?

Chroniczny ból towarzyszący Karolinie od niemal 10 lat sprawia, że nawet najspokojniejszy spacer dla 24-latki urasta do rangi ekstremalnego wyczynu. Strach przed kolejnym krokiem, który może zakończyć się zwichnięciem rzepki, uniemożliwił kobiecie normalne funkcjonowanie, a myśl o pierwszym tańcu na własnym ślubie przyprawia ją o gęsią skórkę. Czy Karolina podda się rzadkiej i skomplikowanej operacji rotacji dwóch kości, dzięki której otrzyma szansę na nowe życie i będzie mogła bez strachu stanąć na ślubnym kobiercu?

Czwórka dzieci to niewątpliwie największy dar, jaki od losu otrzymała Kazimiera. Rola „mamy na pełen etat" szczególnie odbiła się na urodzie kobiety, która po latach poświęceń dla rodziny marzy, aby wreszcie zrobić coś dla siebie i odzyskać wygląd sprzed ciąż. Upragniona operacja zmiany wyglądu piersi to nie jedyny zabieg, któremu zostanie poddana Kazimiera. Jaką niespodziankę przygotowali dla niej lekarze z kliniki medycyny estetycznej?

PREMIERA 11. odcinka "Sekretów lekarzy" w piątek 11 maja o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 13 maja, 21:15

środa, 16 maja, 22:55

czwartek, 17 maja, 15:35

piątek, 18 maja, 7:55

podziel się:

Pozostałe wiadomości