"#Sława": molestowanie

Zapowiedź 1. odc. "#Sławy"
Po krótkiej chwili nieobecności, startujemy z nowym sezonem #SŁAWY!
W pierwszym odcinku będziemy mówić o czymś, co było na ustach całego świata, a głównie światka Hollywood czyli o #MOLESTOWANIU. Wszystko zaczęło się w październiku zeszłego roku, kiedy jeden tweet z hasztagiem #metoo zalał cały Internet. Szybko wyszło na jaw, że fabryka snów - tak bardzo pożądana i niedostępna dla wielu - skrywa wiele tajemnic. Piękne kobiety z okładek, które miały wieść bajkowe życie, były molestowane i zamiast skakać ze szczęścia, chciały krzyczeć.
Powiemy także o tym, co oznacza określenie „casting couch" czyli kanapa castingowa. Chciałaś zostać sławna i popularna? Musiałaś się na niej znaleźć. Już Marylin Monroe wspominała, jak blisko musiała być z wieloma reżyserami aby zostać gwiazdą. Choć problem „karier przez łóżko" istniał, był zamiatany pod dywan.
W felietonie m.in. o tym, dlaczego polski show-biznes unika tematu. Czy na naszym podwórku jest inaczej, czy to tylko pozory, a może strach przed przełamaniem tabu?
A gościem w pierwszym odcinku #SŁAWY, będzie psycholog NATASZA KOSAKOWSKA- BEREZECKA, powie Karolinie co nam pozostanie po akcji #metoo, a także jak rozgraniczyć komplement od molestowania.
PREMIERA pierwszego odcinka drugiego sezonu #SŁAWY w sobotę 14 kwietnia o godz. 22:30.
Powtórki odcinka:
niedziela, 15 kwietnia, 18:15
poniedziałek, 16 kwietnia, 20:40
wtorek, 17 kwietnia, 15:40
czwartek, 19 kwietnia, 7:50
Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy: Business.link Kinoteka PKiN Empark Mokotów Business Park Pandizajn