"#Sława": nałogi

#Sława
Fragment 4. odc. "#Sławy"

#NAŁOGI, to coś co czyha na nas na każdym kroku. Alkohol, narkotyki, hazard czy diety - te przykłady, to tylko krótka wyliczanka tego, co oferuje nam świat. Wystarczy chwila, aby zorientować się, że jesteśmy niewolnikami własnego smartfona, czy uzależnieni od ćwiczeń i bycia fit. To samo jest z alkoholem, bo pijemy żeby zapomnieć, żeby coś uczcić, na ciężki i super udany dzień. I nie ma w tym nic złego o ile robimy to z umiarem. Problem pojawia się, kiedy te nasze chwile zapomnienia, wymykają się już spod kontroli. W świecie showbiznesu, pełnym wzlotów, upadków i okazji do świętowania, nałogi są na porządku dziennym.

W najnowszym odcinku #SŁAWY powiemy wam o nałogach gwiazd, celebrytów i przywódców. Czy wiecie, że Hitler był uzależniony od ponad 70 leków, a Freud był zafascynowany kokainą? Powiemy również o tym, dlaczego Królowa Wiktoria brała marihuanę i bez czego Królowa Elżbieta nie rusza się z pałacu.

W felietonie m.in. o jednej z głośniejszych spraw w Polsce, czyli o Cezarym P. dilerze gwiazd, u którego pewna celebrytka zamawiała... kotlety.

A gościem będzie Ilona Felicjańska modelka i pisarka, która o życiu z nałogiem wie wszystko.

PREMIERA czwartego odcinka #Sławy w sobotę 5 maja o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 6 maja, 18:20

poniedziałek, 7 maja, 20:40

wtorek, 8 maja, 15:35

czwartek, 10 maja, 7:50

podziel się:

Pozostałe wiadomości