"Ślubna metamorfoza": panna młoda, która do ślubu najchętniej poszłaby w golfie

"Ślubna metamorfoza": Georgette do ślubu chciałaby iść w golfie i długich spodniach

W 4. odcinku programu "Ślubna metamorfoza" Gretta Monahan oraz Robert Verdi pomogą Georgette. Przyszła panna młoda nie lubi odsłaniać swojego ciała i do ślubu najchętniej poszłaby w golfie. Czy eksperci zdołają przekonać ją do zmiany stylu?

W programie "Ślubna metamorfoza" słynni projektanci Gretta Monahan oraz Robert Verdi szukają wymarzonych sukni ślubnych dla dziewczyn, które mają własny, bardzo charakterystyczny styl i nawet w dniu własnego ślubu oraz wesela nie chcą z niego zrezygnować. Pragną tego natomiast jego bliscy - rodzice, przyjaciele czy nawet przyszli mężowie i dlatego to właśnie oni zgłaszają przyszłe panny młode do programu. Czy wraz z ekspertami uda im się je przekonać do nieco bardziej konwencjonalnych kreacji w tym ważnym dniu?
O pomoc w wyborze ślubnej sukni dla Georgette poprosiła jej mama. Kobiecie nie podoba się styl jej córki, a sama mimo wielu prób nie potrafiła przekonać jej do rozważenia zmiany garderoby. Choć często chodzi do sklepów razem z Georgette, jej córka konsekwentnie stoi przy swoim. Młoda i piękna dziewczyna wstydzi się pokazywać swoje ciało. Najchętniej nosi długie rękawy, długie spodnie oraz golfy. Podobnie zakryta chciałaby iść do swojego ślubu, który zbliża się wielkimi krokami. Gdy Gretta Monahan oraz Robert Verdi po raz pierwszy zobaczyli przyszłą pannę młodą, zgodnie stwierdzili, że inspiruje się ona filmem "Pani Doubtfire".
PREMIERA 4. odcinka "Ślubnej metamorfozy" w czwartek 25 marca o godzinie 23:25.
Powtórka odcinka:
poniedziałek 29 marca, 00:50