"Ślubna metamorfoza": lateks, duży dekolt i odsłonięte nogi. Czy tak będzie wyglądała suknia ślubna Maxcell?

"Ślubna metamorfoza": lateks, duży dekolt i odsłonięte nogi. Czy tak będzie wyglądała suknia ślubna Maxcell?

W 7. odcinku "Ślubnej metamorfozy" do studia Gretty Monahan oraz Roberta Verdi przybyła przyszła panna młoda, która uwielbia krótkie, najlepiej lateksowe sukienki z dużym dekoltem oraz nie wyobraża sobie pokazania się bez wysokich szpilek. Nawet podczas spacerów z psami! Jak będzie wyglądała w dniu swojego ślubu?

W programie "Ślubna metamorfoza" słynni projektanci Gretta Monahan oraz Robert Verdi szukają wymarzonych sukni ślubnych dla dziewczyn, które mają własny, bardzo charakterystyczny styl i nawet w dniu własnego ślubu oraz wesela nie chcą z niego zrezygnować. Pragną tego natomiast jego bliscy - rodzice, przyjaciele czy nawet przyszli mężowie i dlatego to właśnie oni zgłaszają przyszłe panny młode do programu. Czy wraz z ekspertami uda im się je przekonać do nieco bardziej konwencjonalnych kreacji w tym ważnym dniu?
Bohaterką 8. odcinka jest Maxcell, która ma bardzo oryginalny i na pierwszy rzut oka nieco niewygodny styl ubierania się. Uwielbia bardzo wysokie szpilki, w których wykonuje wszystkie domowe czynności, takie jak sprzątanie, opieka nad ogrodem czy spacery z psami. Chętnie nosi do nich bardzo krótkie sukienki, najlepiej lateksowe z dużymi dekoltami. Czy tak będzie wyglądała również jej suknia ślubna? Eksperci "Ślubnej metamorfozy" mogą się na to nie zgodzić...
Premiera 8. odcinka "Ślubnej metamorfozy" w czwartek 22 kwietnia o godzinie 23:25.
Powtórka odcinka:
poniedziałek 26 kwietnia, 00:50