"Szybka zmiana": Paulina do propozycji Marty była nastawiona raczej... sceptycznie

"Szybka zmiana": Propozycje Marty nie spotkały się z uznaniem Pauliny...

Chociaż nasza stylistka Marta Pożarlik robiła wszystko, co w jej mocy, aby pokazać Paulinie - bohaterce 5. odcinka "Szybkiej zmiany" - inny sposób ubierania się... kobieta nie wydawała się przekonana. Co więcej - podchodziła do sugestii Marty wręcz sceptycznie i wiele rzeczy bardzo szybko odrzucała. Czy z tego powodu metamorfoza w Milanówku... nie udała się?

Spodnie, które Marta zaproponowała bohaterce 5. odcinka "Szybkiej zmiany" - Paulina zmierzyła i zdjęła tak szybko, że nie zdążyła nawet zaprezentować się przed kamerami! Niestety, nie tylko one "kompletnie nie leżały" kobiecie. Nie spodobała się jej także kolorystyka sweterka oraz kolejne spodnie, których nie chciała przymierzyć już wcale.
Jednakże, Marta Pożarlik nigdy się nie poddaje i - choć nie było łatwo - ze sceptycznym podejściem Pauliny także dała sobie radę! Szczera rozmowa z bohaterką programu "Szybka zmiana" pozwoliła jej lepiej poczuć, czego oczekiwałaby kobieta i na tej podstawie dopasować dla niej finałową stylizację. A jaka to była stylizacja - możecie przekonać się, oglądając powtórkę odcinka z Milanówka!
5. odcinek programu "Szybka zmiana" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: piątek 12 maja, 13:55 sobotę 13 maja, 14:35 niedzielę 14 maja, 9:10