Targi Ślubne Wedding otworzyły sezon 2017!

Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding

W weekend 19-20 listopada, w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy, odbyła się III edycja największych Targów Ślubnych WEDDING. Bogata oferta i moc atrakcji nie tylko dla par młodych, ale również dla świadków, rodziców i gości weselnych to wyróżnik Targów Ślubnych WEDDING, które w tym roku przyciągnęły rekordową liczbę ponad 10 tysięcy odwiedzających.

Na miejscu kilkudziesięciu ekspertów m.in. makijażyści, fryzjerzy, styliści, wedding plannerzy i prawnicy podczas specjalnie przygotowanych prelekcji radzili, jak krok po kroku zorganizować idealny ślub i wesele. Setki wystawców zaprezentowało najmodniejsze rozwiązania i produkty z każdej kategorii ślubnej.

W ten najbardziej inspirujący ślubny weekend w roku goście mogli obejrzeć kilkanaście premier ślubnych kolekcji, degustować propozycje menu, wykonać próbny makijaż i fryzurę. Na odwiedzających czekał bogaty wachlarz ślubnych produktów – setki wzorów modeli obrączek, zaproszeń, papeterii ślubnej, welonów i bielizny.

Gościem specjalnym Targów był Maciej Zień – ikona polskiej mody, który zaprezentował premierową kolekcję sukien ślubnych na sezon 2017. Podczas jego pokazu można było zobaczyć niezwykle kobiece suknie uszyte ze szlachetnej organzy, urozmaicone haftami oraz kryształami Swarovskiego stanowiące swoiste połączenie klasyki z oryginalnością. Całość dopełniły buty marki Baldowski by Zień w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra, które perfekcyjnie wkomponowały się w stylizację panny młodej – nowoczesnej i z klasą.

Nie tylko panny młode, ale także druhny, świadkowe, a także mamy par młodych mogły znaleźć coś dla siebie podczas pięknego pokazu Doroty Goldpoint. Jej kolekcja sukien wyróżnia się bardzo klasyczną formą, doskonałą konstrukcją i szlachetnymi tkaninami. Podczas pokazu projektantka zaprezentowała 15 stylizacji dla druhen i gości weselnych, między innymi ślubne kombinezony jako alternatywę dla tradycyjnej sukni, fascynatory firmy Kristin oraz koktajlowe torebki firmy Gawor. Przegląd najmodniejszych sukien ślubnych dopełniły pokazy: Riny Cossack, Laurelle, Atelier vie de Château, Salonu Śukien Ślubnych Adria i Mona Liza. Targi Ślubne WEDDING prowadził Mister Polski - Rafał Maślak.

Podczas Targów odbyły się konkursy, w których odwiedzający łącznie wygrali 500 nagród! Zainteresowane pary młode miały okazję zgłosić się do programu Izabeli Janachowskiej „I nie opuszczę Cię aż do ślubu", emitowanego na antenie TVN Style. Atmosferę wydarzenia podgrzewały także hity muzyczne w wykonaniu Błażeja Biurkowskiego – DJ & LADY SAX.

Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding
+15
Zobacz galerię

Targi Ślubne Wedding

podziel się:

Pozostałe wiadomości