"Tu jest pięknie": antresola nad łazienką powiększy powierzchnię małego wnętrza

"Tu jest pięknie": antresola nad łazienką powiększy powierzchnię małego wnętrza

Właściciele willi w Poroninie, którą Dorota Szelągowska pokazała nam w 10. odcinku 6. sezonu Tu jest pięknie, potrafią wykorzystać każdą przestrzeń. Malutki pokoik zamienili w luksusową sypialnię. Wszystko za sprawą antresoli.

To nie jest zwykła góralska chata ani tym bardziej sztampowy tatrzański hotel. Willa w Poroninie, którą Dorota Szelągowska pokazała nam w 10. odcinku 6. sezonu programu "Tu jest pięknie" to prawdziwe wnętrzarskie dzieło sztuki. Cały hotel urządzony jest z pomysłem i designerskim zmysłem, a jego właściciele nie bali się nieoczywistych rozwiązań. Swoje wnętrze urządzali z odwagą, którą widać w każdym pomieszczeniu. Powierzchnię zabytkowej willi starali się wykorzystać w dosłownie każdym calu, co doskonale widać na przykładzie najmniejszego pomieszczenia w tym budynku - zostało ono zamienione w bardzo wygodną sypialnię dla dwóch osób.
Jak to możliwe? Kluczowa okazała się antresola, która została stworzona nad łazienką. Dzięki temu uzyskano dodatkową przestrzeń, którą zagospodarowano na miejsce do wypoczynku. Powieszono tam hamak, w którym - co Dorota Szelągowska sprawdziła osobiście - można naprawdę wygodnie poleżeć.
10. odcinek 6. sezonu programu "Tu jest pięknie" zobaczycie jeszcze w:
piątek 6 listopada, 14:55
niedziela 8 listopada, 11:45
poniedziałek 9 listopada, 16:25
wtorek 10 listopada, 13:35