"Tu jest pięknie": warto używać rzeczy niezgodnie z przeznaczeniem

"Tu jest pięknie": warto używać rzeczy niezgodnie z przeznaczeniem

"Owczarnia" - tak nazywa się jeden z pokoi w willi w Poroninie, którą Dorota Szelągowska odwiedziła w 10. odcinku 6. sezonu "Tu jest pięknie". Swoją nazwę ta sypialnia wzięła od oryginalnego zagłówka, który został stworzony z dywanu!

Owczy pęd to termin oznaczający gwałtowne i nieuzasadnione kupowanie lub sprzedawanie akcji. Podczas urządzania owczego pokoju nieprzemyślanych zakupów na pewno nie było. Każdy element tego nieoczywistego wnętrza został skrupulatnie przeanalizowany, dzięki czemu cały pokój robi ogromne wrażenie.
Dorota Szelągowska, która odwiedziła tę sypialnię oraz całą góralską willę w 10. odcinku 6. sezonu programu "Tu jest pięknie", była zachwycona. I wcale tego nie ukrywała, a wręcz przeciwnie – zwróciła naszą uwagę na najważniejsze elementy wystroju tego pokoju.
A bezwzględnym królem tego wnętrza jest zagłówek, który w swoim zamyśle był dywanem. – To jest właśnie patent. Często warto wykorzystać rzeczy niezgodnie z ich przeznaczeniem. Wychodzą nam genialne rozwiązania – zauważyła Dorota Szelągowska.
10. odcinek 6. sezonu programu "Tu jest pięknie" zobaczycie jeszcze w:
piątek 6 listopada, 14:55
niedziela 8 listopada, 11:45
poniedziałek 9 listopada, 16:25
wtorek 10 listopada, 13:35