"Tu jest pięknie": pełen drewna i nowoczesnego designu hotel z artystyczną duszą

Malownicza górska sceneria, a w jej sercu hotel prowadzony przez artystę. Jego wnętrza po prostu muszą być niesamowite. Na spacer po nich Dorota Szelągowska zaprosiła nas w 1 odcinku 8. sezonu "Tu jest pięknie".

Znajdujący się w malowniczej górskiej scenerii, wśród lasów Pienińskiego Parku Krajobrazowego hotel to miejsce idealne dla poszukiwaczy kontaktu z dziką naturą. Brak w tej okolicy zasięgu, brak też sąsiadów, a wokół tylko dzika przyroda. Właścicielom zależało na tym, aby ich goście totalnie zatracili się w tej oazie spokoju. Czy się udało? Dorota Szelągowska osobiście zabierze nas na południe Polski do miejscowości Łapsze Niżne.
W tym miejscu tradycja i nowoczesność miesza się w doskonałych proporcjach. Zbudowany w nawiązaniu do tradycyjnego ludowego stylu ze świerkowych pni hotel zachwyca designerskimi wnętrzami. W pomieszczeniach wykorzystano mnóstwo naturalnych materiałów: surowe drewno, szkło, kamienie górskie oraz len. Minimalizm wzbogacono o sztukę autorstwa współwłaściciela obiektu – włoskiego artystę Alessandro de Stefano. Na goście czekają także inne atrakcje. Strefa SPA z rozbudowaną ofertą odnowy biologicznej i basenem z dnem wyłożonym górskimi kamieniami, a także restauracja bazująca na lokalnych produktach.
Miejsce idealne dla tych, którzy marzą o osiągnięciu równowagi ciała i duszy.
PREMIERA 1. odcinka 8. sezonu "Tu jest pięknie" w środę 1 września o godzinie 22:25.
Powtórki odcinka:
sobota 4 września, 17:35
niedziela 5 września, 14:00
wtorek 7 września, 20:40