TVN Style jesienią znów wyprzedzi trendy!

Spot TVN Style

TVN Style od kilku lat jest niezmiennie liderem wśród kanałów lifestylowych w Polsce. Od wielu sezonów stacja wyznacza trendy na rynku telewizyjnym. Tak będzie też w tym sezonie.

Największą siłą TVN Style są polskie produkcje. Jesienią, oprócz wielu znanych i lubianych programów, zaprezentujemy Wam też nowości.

W programie "Pojedynek na modę" zobaczymy dwie podobne do siebie bohaterki, które marzą o metamorfozie i dwa rywalizujące ze sobą zespoły stylistów. Jeden z nich zajmie się uczestniczką, mając do dyspozycji spory budżet. Drugi przygotuje stylizację kolejnej bohaterki za dużo mniejsze pieniądze. Kto wygra? Czyja metamorfoza będzie bardziej efektowna? Czy drogo zawsze znaczy stylowo? Program poprowadzi Anna Lucińska.

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier i ich spacerów po czerwonych dywanach, ale to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są prywatnie? Co jest dla nich ważne? Takie sekrety osoby z pierwszych stron gazet zdradzą Uli Chincz w programie "Gwiazdy prywatnie".

Pojedynek na modę
Pojedynek na modę
Gwiazdy prywatnie
Gwiazdy prywatnie

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden! Spośród tysięcy kandydatów wybierze go znane i szanowane jury – Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. W drodze do finału bohaterów programu "Mistrzowskie cięcie" będzie wspierała prowadząca Gabi Drzewiecka.

Ludzie gonili za sławą od zawsze. Od pierwszego dagerotypu do milionów zdjęć na Instagramie... Karolina Korwin-Piotrowska, ekspertka od kultury i show biznesu w swoim nowym programie "#Sława", specjalnie dla widzów TVN Style, przygotowała wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.

Mistrzowskie cięcie
Mistrzowskie cięcie

Kto gotuje w domu Anny Kalczyńskiej? Jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę? Czy Ewa Drzyzga ma własne kulinarne patenty? Prowadząca Katarzyna Bosacka zaprosi do swojego programu pt. "Gwiazdy od kuchni" plejadę gwiazd i pokaże, jak wygląda ich życie... od kuchni.

#Sława
#Sława

TVN Style to także wstrząsające dokumenty. Tym razem wraz z dziennikarką Anitą Werner redakcja odnalazła wioskę kobiet odbitych z rąk peruwiańskiej organizacji terrorystycznej. Czy na pewno odzyskały wolność? „Odbite z rąk Świetlistego Szlaku" to wstrząsający dokument stawiający pytania o naturę wolności i kondycję humanizmu.

Gwiazdy od kuchni
Gwiazdy od kuchni
Odbite z rąk Świetlistego Szlaku
Odbite z rąk Świetlistego Szlaku

TVN Style postanowiła wyjść naprzeciw fanom „Pani Gadżet" i zrealizować z Anną Nowak-Ibisz nowy program o podobnej tematyce. Jesienią - oprócz nowych odcinków "Pani Gadżet" - zobaczycie też program "Pani Gadżet 2.0", w którym Ania wybierze się w podróż po fabrykach i mniejszych manufakturach, w których wytwarza się nietuzinkowe przedmioty.

Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! W nowej odsłonie programu "Beauty ekspert" odpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu.

Pani Gadżet 2
Pani Gadżet 2

Są programy, bez których widzowie TVN Style nie wyobrażają sobie naszej ramówki. Jesienią ich z pewnością nie zabraknie! „Pani Gadżet" z pasją i humorem zaprezentuje widzom kolejne niezwykłe nowinki, które pojawiły się na rynku. Katarzyna Bosacka w kultowym „Wiem, co jem i wiem, co kupuję" obejrzy pod lupą wszystko to, co podsuwają nam w sklepach producenci. Na co warto zwrócić uwagę, żeby nie dać się zrobić w bambuko?

Beauty ekspert
Beauty ekspert

Ogromną popularnością wśród widzów TVN Style cieszą się audycje o tematyce ślubnej. Izabela Janachowska nie opuści nowożeńców aż do ślubu i sprawi, że to właśnie ten dzień będzie dla nich niezapomniany. W swoim drugim programie „W czym do ślubu?" prowadząca spotka się z osobami, które mają problem z doborem stroju na tę wyjątkową okazję. Panna Młoda, Pan Młody, świadkowa, teściowa. Kto jeszcze będzie potrzebował pomocy Izy?

Maja Sablewska zainauguruje dziewiąty już sezon swojego programu „Sablewskiej sposób na modę". Okazuje się, że zmiana stylu ubierania się to doskonały pretekst do życiowej metamorfozy. „W dobrym stylu" powróci także Małgorzata Rozenek-Majdan. Otworzy przed widzami skarbnicę domowych sekretów i skutecznych patentów. Dzięki nim życie każdego z nas stanie się prostsze i lepiej zorganizowane.

Dobra rozmowa jest zawsze w cenie. Doskonale wie o tym Magda Mołek, u której goście zawsze są „W roli głównej". Kogo tym razem skusi zaproszenie prowadzącej?

Doktor Marcin Ambroziak pomógł już niejednemu pacjentowi. Komu tym razem zapewni „Życie bez wstydu"? A tym, którzy szukają inspiracji w aranżowaniu wnętrz, na pewno pomoże Dorota Szelągowska. Ona każdego urządzi.

Macie „Apetyt na miłość"? Sprawdźcie jak radzą sobie nasi bohaterowie. Czy uda im się znaleźć ukochaną osobę, trafiając przez jej żołądek prosto do serca? „Idealna niania" poszukiwana. Jesienią kolejni rodzice zrobią wszystko, żeby znaleźć najlepszą opiekunkę dla swoich dzieci. Jak im pójdzie?

JESIEŃ W TVN STYLE!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Po wypadku przetrwała dzięki wierze. "Niezwykłe Stany Prokopa" PRZED EMISJĄ W TV

Po wypadku przetrwała dzięki wierze. "Niezwykłe Stany Prokopa" PRZED EMISJĄ W TV

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

Ciężarówką przez Australię. Dawid jedzie do Brisbane

Ciężarówką przez Australię. Dawid jedzie do Brisbane

Jeszcze więcej "Jestem z Polski". Nowe odcinki 2 razy w tygodniu!

Jeszcze więcej "Jestem z Polski". Nowe odcinki 2 razy w tygodniu!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!