U Izabeli Janachowskiej w tym roku nie będzie Mikołaja!

U Izabeli Janachowskiej w tym roku nie będzie Mikołaja!

Jedną z gwiazd, które zobaczycie w kolejnej odsłonie "Patentu na święta" jest Izabela Janachowska. Prowadząca opowiedziała o tym, jak będą wyglądały u niej tegoroczne święta.

"Patent na święta" to nagrywany co roku przed świętami przez TVN Style program, w którym nasi prowadzący dzielą się z widzami swoimi sposobami na udekorowanie domu na Boże Narodzenie, własnoręcznie wykonanymi prezentami gwiazdkowymi czy świątecznymi przepisami. W tym roku zobaczycie je już po raz trzeci. Na premierę zapraszamy w czwartek 10 grudnia o godz. 21:55.
W tegorocznym programie udział wzięła m.in. Izabela Janachowska, której podczas nagrań towarzyszył nawet przez chwilę synek, Christopher Alexander. Chłopiec ma już półtora roku i dla niego będą to pierwsze w pełni świadome święta. I... pierwsze które spędzi w Polsce. W ubiegłym roku bowiem Izabela z rodziną okres świąteczny spędziła w Dubaju.
- To był jedyny rok, kiedy mogliśmy sobie pozwolić na święta poza domem, bo nasz synek był jeszcze taki malutki, że w ogóle nie rozumiał, o co chodzi w tych świętach - tłumaczy Iza.
W tym roku Janachowska z mężem i synem zostaje na święta w domu - będzie bardziej rodzinnie i tradycyjnie, ale... bez Mikołaja.
Te święta będą dla Izy Janachowskiej kompletnie inne niż poprzednie
Te święta będą dla Izy Janachowskiej kompletnie inne niż poprzednie
- On (syn, Christopher Alexander - przyp.red.) jest jeszcze na tyle mały, że postanowiliśmy, że nie będziemy się bawić w świętego Mikołaja wchodzącego z prezentami, że na to jest za wcześnie - mówi Janachowska. - Ale już w przyszłym roku taki Mikołaj z prezentami pewnie się pojawi.

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa