"W dobrym stylu": diety

Zapowiedź 1. odc. "W dobrym stylu"
Jest kilka kwestii, o których prawie wszyscy mówią, a jedną z nich jest odchudzanie i diety. Chyba prawie każdy z nas kiedyś się odchudzał lub odchudzają się jego znajomi, a wiele osób nie lubi lub nie toleruje jakichś produktów. Małgorzata Rozenek – Majdan w pierwszym odcinku nowej serii programu "W dobrym stylu" postanowiła przyjrzeć się temu tematowi.
Najpierw zastanówmy się, jakie są podstawowe zasady odżywiania i jaka dieta będzie najlepsza dla nas samych. Czy naprawdę cukier to samo zło, a jeść powinno się pięć razy dziennie? I czy warto zrezygnować z laktozy i glutenu? Na te i inne pytania odpowie Marcin Skrzypczak, dietetyk z Warszawskiego Centrum Promocji Zdrowia Panaceum. A kiedy już wchłoniemy całą tę wiedzę, warto z niej skorzystać i przygotować coś zdrowego, dlatego Małgosia wraz z Agnieszką Mielczarek, coachem żywieniowym, zrobi sałatkę antyoksydacyjną, dzięki której będziemy wiecznie młodzi...no może przynajmniej przez jakiś czas!
Nie każdy ma to szczęście i może cieszyć się szczupłą sylwetką, są jednak i tacy, którzy zmianą przyzwyczajeń żywieniowych i ciężką pracą byli w stanie osiągnąć cel. Przykładem takiej osoby jest Kamil Niziński, dziś model, kiedyś informatyk z nadwagą, który z pomocą dietetyka klinicznego, Karoliny Czyżewskiej, zdobył zdrowie, szczupłą sylwetkę i ... miłość! Pytanie, czy warto, chyba jest więc pytaniem retorycznym, skoro tyle można zyskać jedną, mądrą decyzją – od dziś zabieram się za swoje zdrowie! A dla leniwych i zapracowanych, ale chcących się zdrowo i racjonalnie odżywiać, polecamy dietę pudełkową. O jego walorach smakowych i żywieniowych opowiedziała Małgosi Iwona Selwester, właścicielka firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym eatsme.pl. Prowadząca „W dobrym stylu" pokochała wegetariańskie gołąbki, ale czy przekona do nich męża, który uwielbia kanapki z wędliną?
EMISJA pierwszego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 20 stycznia o godz. 17:35
Powtórki odcinka:
sobota, 20 stycznia, 23:25
poniedziałek, 22 stycznia, 23:55
wtorek, 23 stycznia, 6:40
środa, 24 stycznia, 14:20
ZOBACZ TAKŻE:
Zwiastun 3. sezonu "W dobrym stylu"
Zwiastun 3. sezonu "W dobrym stylu"