W "Klinice bez tajemnic" znów cofamy czas

Nie jest tajemnicą, że osoby znane nam z mediów często korzystają z usług klinik medycyny estetycznej. Bywa, że pacjentami zostają też członkowie ich rodzin. Tym razem na wizytę w klinice zapisała swoją mamę Joanna Krupa. Pani Jolanta ma 62 lata, na co dzień mieszka w Chicago i od lat skarżyła się do Joanny na swoje opadające powieki. Nadmiar skóry opiera się o brzeg rzęsowy i powoduje, że oczy wyglądają smutno, ponadto pojawiły się przepukliny tłuszczowe. Pani Jolanta chciałaby wyglądać radośniej, dlatego decyduje się na operację powieki górnej i dolnej, którą wykona doktor Janusz Obrocki.
W klinice zobaczymy również braci Grzegorza i Rafała – prowadzących autorski program „Odjazdowe bryki braci Collins". Grzegorz pasjonuje się nie tylko motoryzacją, ale ważny jest dla niego także sport. W celach sportowych jakiś czas temu przyjmował testosteron, który niestety miał zgubny wpływ na gęstość jego włosów. Fryzura zaczęła się przerzedzać na szczycie głowy. Aby to zakryć, Grzegorz zaczął zaczesywać włosy do tyłu i misternie je układać. Jednak młody mężczyzna ma już dość tych zabiegów, dlatego poprosił doktora Ambroziaka, aby zaradzić jego problemom. W uzyskaniu ładnej fryzury pomoże przeszczep włosów, na który Grzegorz umówi się z dermatolog – doktor Katarzyną Mierzwińską.
Kolejna pacjentką kliniki jest 45-letnia Krzysztofa, która nie lubi mówić o swoim wieku. Krzysztofa nie jest zadowolona ze zmian na swojej twarzy spowodowanych upływem czasu. Kłopot Krzysztofie sprawiają: bruzdy nosowo-wargowe, opuszczone kąciki ust, małe usta, braki tkankowe na policzkach oraz okolica kurzych łapek. Chociaż niektórych, utrwalonych zmian nie da się całkowicie cofnąć, doktor Izabella Jeleńska-Draim podejmuje się poprawienia wyglądu, a co za tym idzie samopoczucia kobiety. Wspólnie z doktorem Marcinem Ambroziakiem wykona więc zabiegi z użyciem specjalnych nici z haczykami, kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Dodatkowo Krzysztofa otrzyma pomoc jeszcze w jednej sprawie – nadpotliwości dłoni.
Na finalną kontrolę po operacji nosa pojawi się 27-letni Dominik, którego nos był krzywy i niedrożny po pobiciu. Jak operacja zmieniła jego życie? W odcinku przekonamy się, jakie efekty przyniosła operacja nosa i bliznowca na ramieniu u brafitterki, Moniki Kołodyńskiej oraz jak po zabiegu kriolipolizy zmienia się ciało doktora Marcina Ambroziaka.
EMISJA 10. odcinka "Kliniki bez tajemnic" w niedzielę 8 grudnia o godz. 19:05.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 9 grudnia, 00:25
wtorek, 10 grudnia, 6:35 i 19:45
piątek, 13 grudnia, 8:40