"W roli głównej": Anna Nowak-Ibisz straciła mamę dwa razy: kiedy wyjechała za granicę i kiedy zmarła, gdy Ania miała 11 lat

"W roli głównej": Anna Nowak-Ibisz straciła mamę dwa razy: wyjechała za granicę i zmarła, gdy Ania miała 11 lat

Anna Nowak-Ibisz w programie "W roli głównej" Magdy Mołek opowiedziała o swojej mamie, która po rozwodzie wyjechała z innym mężczyzną za granicę i zmarła, gdy Ania miała tylko 11 lat. - Wciąż za nią tęsknię - przyznała prezenterka.

Choć Anna Nowak-Ibisz swoim programem "Pani Gadżet" potrafi poprawić humor wszystkim, to nie wszyscy wiedzą, że życie jej nie oszczędzało już od dzieciństwa. Straciła mamę dwukrotnie - najpierw, gdy ta po rozwodzie z ojcem wyjechała z innym mężczyzną za granicę, i kilka lat później, gdy zmarła na raka, po powrocie do byłego męża i córki.
- Od tego drugiego mężczyzny ona uciekała przez Paryż do Warszawy, już bardzo chora - opowiedziała Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". - Myślę, że nie wytrzymała tego stresu, nie wytrzymała rozłąki z dzieckiem i nie wytrzymała swojej decyzji.
Anna Nowak-Ibisz musiała skorzystać z pomocy psychoterapeuty, by przepracować traumę z dzieciństwa i by choć częściowo zrozumieć decyzję matki.
- Myślę, że żeby kobieta odeszła, to trzeba być bardzo nieszczęśliwą z mężczyzną - powiedziała Magdzie Mołek. - Ale wiem, że kochała mnie najbardziej na świecie.
5. odcinek "W roli głównej" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:
czwartek, 2 kwietnia, 17:25
sobota, 4 kwietnia, 13:15
niedziela, 5 kwietnia, 8:00