"W roli głównej": Joanna Keszka - specjalistka od kobiecej seksualności!

"W roli głównej": Joanna Keszka
Premiera 1 odcinka: 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22:25
Na początek jesiennego sezonu, trochę inne wydanie programu „W roli głównej”. Wierząc w moc kobiecej intuicji i siłę kobiecego serca, Magda postanowiła zapraszać do rozmowy również panie, które nie chodzą jeszcze po czerwonych dywanach i nie goszczą na pierwszych stronach gazet, ale za to robią coś ważnego. Na pierwszy ogień- feministka, specjalistka od kobiecej seksualności - Joanna Keszka.
Od dawna namawia Polki do pozwalania sobie na więcej - w seksie i w życiu. Napisała jedną z najodważniejszych polskich książek o seksie i otworzyła butik z erotycznymi gadżetami. Choć, jak przyznaje się Magdzie: „sprzedawanie wibratorów w Polsce jest niszową działalnością”. Organizuje akcje społeczne, prowadzi warsztaty i spotkania dla kobiet, gdzie słowo seks odmienia przez wszystkie przypadki.
Nieustająco namawia kobiety, by nie bały się mówić o własnych potrzebach. Uważa , że seks jest papierkiem lakmusowym naszych związków „Głowę możesz oszukać, ale cipki nie oszukasz”- mówi w rozmowie z Magdą. Jaki seks sama lubi? Jak o tych sprawach rozmawia z 11-letnią córką? Czy spotyka się z brakiem akceptacji i jak na nią reagują mężczyźni”? – dowiecie się z pierwszego odcinka „W roli głównej”.
"W roli głównej"
W roli głównej
W roli głównej