"Wakacje z teściową": Poważne rozmowy i ekstremalne atrakcje w 5. odcinku programu

W 5. odcinku "Wakacji z teściową" w Maroku Daniel postanowi ugotować swojej Mamusi marokańską zupę. Małgosia postanowi dowiedzieć się, co jej synowa myśli o jej ukochanym synu. W Indiach Ania i Agnieszka zaliczą przejażdżkę z szalonym rikszarzem. A jakie jeszcze przygody czekają ich na drodze?

Daniel - swoje zadanie kulinarne ma utrudnione, ponieważ w międzyczasie Tereska postanowi zadać mu kilka niewygodnych pytań - między innymi kiedy zdecyduje się poprosić jej córkę o rękę. Później zięć z mamusią zaliczą swój kolejny pierwszy raz - tym razem będzie to przejażdżka po pustyni z teściową w roli kierowcy... a Tereska nie ma prawa jazdy. W Wietnamie również dojdzie do poważnych rozmów. Dojdzie do konfrontacji w temacie wychowywania wnusia i noszenia go na rękach. Po wyjaśnieniu nieporozumień mama i synowa udadzą się na kolacje na mieście, w trakcie której będą miały okazję spróbować wietnamskich przysmaków. Dzień zakończą na nocnej imprezie, gdzie Małgosia spróbuje zatańczyć na stole przy dużym sprzeciwie swojej synowej. Ania z Agnieszką będą próbowały dostać się do najważniejszego zabytku w Indiach - Taj Mahal. Niestety, tuż przed bramą Agnieszka zgubi bilety, co spotka się z dużym niezadowoleniem mamusi.
PREMIERA 5. odcinka programu "Wakacje z teściową" w niedzielę 14 maja, o godzinie 12:30. Powtórki odcinka: wtorek 16 maja, 13:35 i 23:25 środa 17 maja, 21:00 sobota 20 maja, 13:10