"Wakacje z teściową": Plaża, zakupy i podróże pełne niespodziewanych sytuacji!

Przed nami dalszy ciąg przygód bohaterów "Wakacji z teściową"! Daniel postanowił spełnić życzenie swojej ukochanej teściowej - zabierze ją na plażę. W Hiszpanii Cyryl i Danusia przekonają się jak różny gust mają w czasie wspólnych zakupów. W Indiach Ania i Agnieszka wyruszą w drogę do Agry.

Przed Tereską i Danielem kilka godzin drogi i jest to idealny czas na rozmowy. Oczywiście - Tereska jak zwykle wykorzysta okazję, by powiedzieć zięciowi parę ostrych słów. Dotarcie na plażę nie będzie łatwe, ponieważ droga na nią prowadzi przez małe miasteczko - labirynt pełen wąskich uliczek. Dodatkowo pojawi się samozwańczy przewodnik, który pokrzyżuje plany Daniela.
Na szczęście naszej parze uda się dotrzeć w końcu na plażę, co Teresce sprawi wielką radość. Ale, żeby nie było idealnie, Daniel zaproponuje jej przekąskę prosto z oceanu oraz nocleg na plaży. I jak to z Tereską bywa - obie propozycje nie wyjdą Danielowi na dobre.
Cyryl i Danusia będą mieli okazję zmierzyć się z ekstremalnym wyzwaniem - przejeżdżką offroadową. Za kółkiem usiądzie nie tylko zięć, ale również teściowa - mimo jej silnych protestów.
W planie Ani i Agnieszki będzie przejazd pociągiem, ale w Indiach - jak wiadomo - nic nie daje się zaplanować. Po drodze pełnej niespodzianek - wieczór w Agrze spędzą na zakupach. Podobno nic tak nie łączy kobiet jak wspólne zakupy - w tym wypadku po raz kolejny będzie to starcie dwóch silnych charakterów. Synowa i teściową będą musiały wypracować kompromis, a to nie będzie łatwe.
PREMIERA 4. odcinka programu "Wakacje z teściową" w niedzielę 7 maja, o godzinie 12:30. Powtórki odcinka: wtorek 9 maja, 13:35 i 23:25 środa 10 maja, 21:00 sobota 13 maja, 13:00