"Wakacje z teściową": Za drugim razem Małgosia i Ola nie uniknęły... ślimaków

Wakacje z teściową: Małgosia z Olą wybrały się na kolację na mieście
"Wakacje z teściową": Raz od nich uciekły, ale tym razem ślimaki znów dopadły Olę i Małgosię
Spróbowanie ślimaków musiało być Oli i Małgosi przeznaczone! Chociaż za pierwszym razem podczas wakacji w Wietnamie zorientowały się, co zaserwował im lokalny kucharz i stanowczo odmówiły zjedzenia tego specjału - tym razem ze względu na barierę językową i uprzejmość jednego z obecnych w restauracji mężczyzn - nie miały wyboru. Jak zasmakowała im ta kolacja na mieście?

Aby skosztować najlepszych wietnamskich dań - Gosia z Olą postanowiły wybrać się w teren i poprosić o doradztwo lokalnych mieszkańców. Choć uprzejma pani w lokalu, który odwiedziły - wskazała im w menu grillowane krewetki lub ośmiornicę - bohaterki "Wakacji z teściową" nie były przekonane.

Dopiero specjalność zakładu wskazana im przez mężczyznę, który dołączył do rozmowy - ostatecznie pojawiła się na stole kobiet. Na ich nieszczęście były to właśnie ślimaki. A że ich rozmówca był tak miły i podzielił się z nimi swoją porcją - ciężko było wykręcić się od spróbowania tego smakołyku. Która z pań - Ola czy Małgosia pierwsza odważyła się skosztować ślimaka? Sprawdźcie we fragmencie 5. odcinka "Wakacji z teściową".

5. odcinek programu "Wakacje z teściową" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w:środę 17 maja, 21:00sobotę 20 maja, 13:10

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?