"Walka na kilogramy": nowe aktywności przełamią rutynę odchudzania?

Zapowiedź 4. odcinka "Walki na kilogramy"

Za nimi już 35 kilogramów i kilka tygodni walki. Przed nimi dalsza praca, przy której wsparcie bliskich okaże się niezwykle ważne. By przełamać rutynę cała trójka: Zuza, Sylwia oraz Mariusz spróbują nowych aktywności. Czy przypadną im do gustu i - co najważniejsze - czy pomogą im w dalszym chudnięciu? Odpowiedź w 4. odcinku programu "Walka na kilogramy".

Zuza, Sylwia i Mariusz schudli już wspólnie 35 kilogramów. Treningi stają się nieodłącznym elementem ich codzienności, zdrowe odżywianie przychodzi coraz naturalniej. Niestety okazuje się, że nasi bohaterowie nie zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich.
Nadszedł też czas by przełamać rutynę ćwiczeń na siłowni i spróbować nowych aktywności fizycznych. Całą trójkę czeka wspólne wyzwanie, które dziecinnie proste okaże się być jedynie na pierwszy rzut oka. Czy wszyscy wyjdą z niego cało?
Zuza sprawdzi jak wygląda trening w szpilkach i latynoskich rytmach. Sylwia przekona się czy masaż może wspomóc efekty odchudzania. Mariusz podczas kolejnych konsultacji lekarskich zdradzi, czy przepisana mu „magiczna mikstura” faktycznie działa cuda.
Cała trójka, jak co miesiąc, sprawdzi efekty swojej pracy na analizatorze składu ciała. Kto ćwiczył, kto podjadał, kto leniuchował – przed tą maszyną nic się nie ukryje. Która z dziewczyn schudła najwięcej? Czy Mariusz powinien się martwić? Odpowiedzi na wszystkie pytania w dzisiejszym odcinku!
PREMIERA 4. odcinka programu "Walka na kilogramy" w środę, 1 kwietnia, o godzinie 21:20.
Powtórki odcinka:
sobota 4 kwietnia, 11:15
wtorek 7 kwietnia, 17:25
PODZIĘKOWANIA:
Dla pani psycholog Marzeny Sekuły za pomoc bohaterom programu w osiągnięciu satysfakcjonującej masy ciała oraz trwałej zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych, wykorzystując wiedzę z obszaru psychologii, dietetyki oraz fizjoterapii.
Dla Fitness Klub Zdrofit Wilanów za umożliwienie treningów bohaterom programu oraz za udostępnienie sali do zdjęć.
Dla WygodnaDieta za przygotowanie cateringu dla bohaterki programu. Dla FORT WHISKY shop & bar za udostępnienie lokalu do zdjęć.
Dla STACJA GRAWITACJA za udostępnienie lokalu do zdjęć i przeprowadzenie treningu bohaterom programu.
Dla Salsa Libre za przeprowadzenie lekcji tańca bohaterce programu.
Dla Aqua Spa Kabaty za udostępnienie lokalu do zdjęć i przeprowadzenie treningu bohaterowi programu.
Dla Strefa Wzrostu za udostępnienie lokalu do zdjęć.