"Walka na kilogramy": Sylwia, Zuza i Mariusz idą łeb w łeb. Schudli po 2 kilogramy!

"Walka na kilogramy": Sylwia, Zuza i Mariusz idą łeb w łeb. Schudli po 2 kilogramy!

W 5. odcinku "Walki na kilogramy" Sylwia, Zuza i Mariusz sprawdzali efekty ostatniego miesiąca swojego nowego, zdrowszego życia. Ze zdumieniem odkryli, że choć szli różnymi ścieżkami, wszyscy schudli tyle samo - 2 kilogramy.

Za Sylwią, Zuzą i Mariuszem już cztery miesiące walki. Walki o lepsze, zdrowsze życie bez zbędnych kilogramów. Walki o powrót to pełnej sprawności oraz cieszenia się życiem. A przede wszystkim walki z samym sobą, ze swoimi motywacjami względem lepszej diety oraz regularnych treningów. Mają za sobą lepsze i gorsze chwile, ale najważniejsze, że wciąż nie poddali się w swoich dążeniach. W 5. odcinku programu "Walka na kilogramy" sprawdzili efekty ostatniego miesiąca starań. Ze zdziwieniem odkryli, że wszyscy zrzucili w tym czasie tyle samo, czyli 2 kilogramy.
Ten sam efekt osiągnęli różnymi drogami, bo też różne są problemy, z którymi borykają się na co dzień. Mariusz musiał poddać się terapii testosteronowej, Zuzie wkładano i wyciągano z żołądka balonik. To co ich łączy to wzajemne wsparcie, na które zawsze mogą liczyć oraz pomoc ekspertów. Dlatego tak ważne jest, że razem sprawdzają swoje efekty. Bo choć istnieje element rywalizacji, to całą trójkę cieszą kroki do przodu stawiane przez pozostałych odchudzających się.
5. odcinek programu "Walka na kilogramy" zobaczysz jeszcze w:
sobota, 11 kwietnia, 11:15
wtorek, 14 kwietnia, 17:25