"Warsztat urody": Beata chce wrócić do siebie sprzed choroby

Fragment 3. odc. "Warsztatu urody"
Nie da się wartościować cierpienia, ale jeśli w dniu swojego ślubu trafiasz do szpitala z rozpoznaniem choroby nowotworowej, to wydaje ci się, że nic gorszego nie mogło się w życiu przytrafić. Ta historia niestety wydarzyła się naprawdę. Beata, która ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, a teraz chce wrócić do siebie sprzed choroby – pięknej i kobiecej dziewczyny, którą była jeszcze rok temu. Dlatego zgłosiła się do „Warsztatu urody".
Małgosia Rozenek – Majdan, wraz ze sztabem ekspertek – makijażystką, stylistką fryzur, psychologiem rozwoju osobistego, spróbują przywrócić Beacie to, co jej zdaniem zabrała choroba – wiarę w to, że nadal jest atrakcyjną kobietą. A jak najłatwiej poprawić kobiecie nastrój? Oczywiście nowym makijażem, stylową kreacją i odrobiną luksusu u kosmetyczki!
U Beaty właściwie główne zadanie ekspertek to wydobycie piękna, które w niej jest, i utwierdzenie Beaty w przekonaniu, że teraz to tylko etap przejściowy, który także niesie ze sobą dobre rzeczy. Krótkie włosy, odrastające po chemii, mogą nie wydawać się atrakcyjne, ale to tylko pozory - trzeba tylko umiejętnie podkreślić atuty Beaty, których ma wiele, a pewność siebie i kobiecość na pewno wrócą. Bo uśmiechu, radości życia i odwagi Beata ma tyle, że mogłaby obdzielić nimi wiele kobiet, którym wydaje się, że świat się zawalił i zawsze już będzie źle!
Ekspertki „Warsztatu urody" nauczyły Beatę makijażu, ale ona nas czegoś o wiele bardziej wartościowego – wiary, że ze wsparciem rodziny i własną siłą wiele można przezwyciężyć!
EMISJA trzeciego odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 9 lutego o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 11 lutego, 19:50
wtorek, 12 lutego, 23:40
środa, 13 lutego, 17:25
czwartek, 19 kwietnia, 7:05
piątek, 15 lutego, 7:35