"Warsztat urody": czas na zmiany w wyglądzie Ewy!

Czasem bywa tak, że nasza metryka nie odzwierciedla stanu naszego ducha i... wyglądu. W tym niepozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak jest z Ewą, 32 – letnią mieszkanką Krakowa, która pomimo młodego wieku, wygląda na poważniejszą i smutniejszą, niż jest w rzeczywistości. „Warsztat urody" to najlepsze miejsce, aby to zmienić!
Prowadząca program, Małgosia Rozenek – Majdan, po pierwszym spotkaniu z Ewą, postawiła od razu diagnozę – za ciemne włosy, lwia zmarszczka oraz źle dobrany strój dodają Ewie co najmniej kilka lat - i z tą opinią zgodziły się także ekspertki programu! Ewę czeka więc przede wszystkim zdecydowane rozjaśnienie włosów, którym zajmie się Agnieszka Płusa, stylistka fryzur, choć nie będzie łatwo przekonać uczestniczkę do diametralnych zmian.
Kolejny etap metamorfozy to wizyta w klinice medycyny estetycznej, u dr Ani Płatkowskiej – Szczerek, która zajęła się nie tylko stroną pielęgnacyjną, ale także skorygowała małe mankamenty urody, które przyniosły jednak efektowne zmiany!
Nic też tak nas nie postarza, jak źle dobrana garderoba, nieadekwatna do naszego wieku i typu urody. W zmianie wizerunku pomogła Ewie Kasia Baran, stylistka, która zaproponowała odświeżenie garderoby. Pojawiły się więc jasne kolory, szpilki, marynarki i kamizele – nic nie stoi już na przeszkodzie, aby Ewa dobrze się czuła, i młodo wyglądała, nawet w dziekanacie, w którym pracuje. Kasia udowodniła, że można wyglądać lekko, świeżo, ale wciąż profesjonalnie!
Niestety, przyzwyczajenia to nasz wielki wróg i Ewa jest tego przykładem, ale na szczęście dała się namówić na metamorfozę według Małgosi Rozenek – Majdan i sztabu jej ekspertek. Jest takie powiedzenie, że każda zmiana jest dobra...zdecydowanie coś w tym jest!
PREMIERA 8. odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 19 maja o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
niedziela, 20 maja, 14:50
poniedziałek, 21 maja, 23:40
środa, 23 maja, 14:10
czwartek, 24 maja, 7:05