"Warsztat urody": Justyna przed przełomową czterdziestką

Zwiastun programu "Warsztat urody"
Choć mówi się, że nie istnieje już kryzys wieku średniego, to jednak czterdziestka jest magiczną liczbą. Zbliżająca się do tego wieku Justyna jest na to świetnym przykładem – odchowane dzieci, udane małżeństwo, świetnie prosperujący salon pielęgnacji zwierząt, a jednak czegoś jej zaczęło brakować. Aby to „coś" odnaleźć, Justyna zgłosiła się do „Warsztatu urody" Małgosi Rozenek – Majdan.
Prowadząca program do współpracy zaprosiła lekarza medycyny estetycznej, lekarza stomatologa oraz stylistkę. Diagnoza okazała się prosta – Justyna nie wygląda jak kobieta sukcesu, którą jest, więc trzeba ją koniecznie zabrać na zakupy ze stylistką, zabiegi medycyny estetycznej i wizytę w klinice stomatologicznej. W związku z tym, że Justyna za chwilę skończy 40 lat, dr Anna Płatkowska – Szczerek, może już wykonać bardziej inwazyjne zabiegi, które zdecydowanie poprawią owal i napięcie skóry twarzy. Efekt dopełni piękny uśmiech, za który odpowiada lekarz stomatolog Anna Grabowska.. .a kropką nad „i" będzie cudowna stylizacja według Kasi Baran i nowa fryzura, która wyjdzie spod nożyczek Agnieszki Płusej! Dziesięć lat mniej murowane!
Czy metamorfoza Justyny się udała? Niech najlepszym podsumowaniem będą słowa wzruszonej Małgosi Rozenek – Majdan, że Justyna jest najlepszą wizytówką „Warsztatu urody". A jak zareagowała uczestniczka na siebie w nowej odsłonie? Powiedziała, że jej klienci, czyli psy, jej nie poznają! Najważniejsze, że wszyscy są zadowoleni z efektów, a Justyna wkracza w „czterdziestkę" z nową energią, lśniącym bielą uśmiechem i z wyglądem prawdziwej kobiety sukcesu!
PREMIERA czwartego odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 21 kwietnia o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
niedziela, 22 kwietnia, 14:50
poniedziałek, 23 kwietnia, 23:40
środa, 25 kwietnia, 14:10
czwartek, 26 kwietnia, 7:05