"Weekendowa metamorfoza": Podczas tego remontu Krzysztof Miruć zmieni się... w szpiega!

Odcinek czwarty piątego sezonu "Weekendowej metamorfozy" będzie naprawdę inny. Krzysztof Miruć zmieni się w nim w najprawdziwszego spiskowca i szpiega. Czy dzięki temu niespodzianka dla bohatera odcinka wyjdzie jeszcze lepiej i bardziej spektakularnie?

Tym razem - w przebraniu i pod przykrywką - Krzysztof Miruć wspólnie ze swoją niezawodną ekipą - w trzy dni wykona remont salonu dla Kacpra. Jego rodzice - Katarzyna i Piotr postanowili przygotować tę wyjątkową niespodziankę dla swojego syna, który w mieszkaniu po babci miał poczuć się jak w domu.
Mieszkanie dziadków Kacpra nie było remontowane od 30 lat, dlatego pracy będzie aż nadto. A dzięki kreacjom i rolom, w jakie w 4. odcinku 5. sezonu "Weekendowej metamorfozy" wcieli się Krzysztof - będzie trochę straszno, ale przede wszystkim bardzo śmiesznie. Zapraszamy przed telewizory.
PREMIERA 4. odcinka 5. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" w sobotę 20 maja, o godzinie 15:30. Powtórki odcinka: niedziela 21 maja, 10:25 poniedziałek 22 maja, 20:30 wtorek 23 maja, 15:40 piątek 26 maja, 12:25