"Weekendowa metamorfoza": Jaki regał będzie pasował do niewielkiego pokoju nastolatka?

"Weekendowa metamorfoza": co mają wspólnego stolarstwo i... walka na ringu?

Pokój, do którego w 2. odcinku 5. sezonu "Weekendowej metamorfozy" trafił Krzysztof Miruć - opisany został przez niego bardziej jako... cela. Jak do tak niewielkiej i ciasnej przestrzeń zmieścić zatem pakowny regał? Jak się okazuje - dla Łukasza - stolarza - nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko... co stolarstwo ma wspólnego z walką na ringu?

W "Weekendowej metamorfozie" każda praca idzie ekspresowo! W przypadku przemiany pokoju Karola - wystarczyło przesłać wymiary Łukaszowi, aby w ciągu paru chwil powstał regał, w którym zmieściły się nie tylko półki, ale również miejsce na szuflady oraz powieszenie ubrań! To wszystko uzupełnione zostało ledowym oświetleniem.
Wizyta w warsztacie stolarskim, podczas której okazało się, że wszystko idzie zgodnie z planem - nie obyła się bez żartobliwych sytuacji. Uwielbiany architekt zauważył bowiem na miejscu coś... co skojarzyło mu się z walką na ringu. Sprawdźcie fragment, w którym Krzysztof Miruć porównuje do niej prace remontowe w programie "Weekendowa metamorfoza".
2. odcinek 5. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: poniedziałek 8 maja, 20:30 wtorek 9 maja, 15:40 środę 10 maja, 20:00