Wesele w stylu łowickim w rytmie disco polo

I nie opuszczę Cię aż do ślubu
Dawid i Marzena to dwie „charakterne połówki". Są temperamentni, lubią stawiać na swoim i chociaż często mają rozbieżne zdania to zawsze potrafią znaleźć kompromis. Narzeczeni od 5 lat mieszkają razem, z uwagi na pracę wyemigrowali do Szkocji. Uwielbiają wspólnie zwiedzać ten kraj, a z głośników w samochodzie płynie wtedy ich ulubione disco polo. Ich pasją jest też kino oraz książki, a hobby Dawida to gry komputerowe.
Dawid i Marzena organizują swój ślub na odległość – co stwarza im niemałe kłopoty. Podobnie jak cała masa rustykalnych pomysłów na minutę i trudność z podejmowaniem decyzji!
Rodzina Dawida pochodzi z regionu łowickiego, dlatego też Młodzi zapragnęli, by motywem przewodnim wesela stały się łowickie barwy. Wymarzyli bowiem, aby klimat ceremonii był swojski i żeby nikt się nie krępował przy stole – zastanawiając „który widelec do czego służy?"
Narzeczeni przyznają się Izie do miliarda wątpliwości i liczą na odpowiedź: które z łowickich motywów warto uwzględnić w dniu ślubu, a z jakich dekoracji lepiej zrezygnować? Przecież nie może być przesytu... Iza spieszy stylową pomocą!
Iza musi uratować też ślubną fryzurę Panny Młodej, bo zdegustowana efektem swej próbnej fryzury bardzo liczy na pomoc Izy. Czy do jej marzeń uda się dopasować welon albo wianek? Jakie dobrać dodatki? Iza obiecuje zadbać o wszystkie detale! Czy uda jej się dotrzymać słowa?
Mimo ogromu obowiązków związanych ze ślubem Marzeny i Dawida, Iza znalazła jeszcze chwilę, by sprawić im dodatkową niespodziankę. Postanowiła zadbać, by na weselu ulubioną muzykę obu rodzin: disco polo, zagrały dla Młodych prawdziwe gwiazdy!
EMISJA siódmego odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 22 stycznia o godz. 13:40.
Powtórki odcinka:
wtorek, 24 stycznia, 23:10
środa, 25 stycznia, 12:55
piątek, 27 stycznia, 23:30
sobota, 28 stycznia, 13:15
Podziękowania dla:
Wierzbowe Ranczo za wynajęcie bryczki
Elizy Sujkowskiej za stylizację włosów
Fotobudka Warszawa za wynajem rekwizytu
Markusa P za udział w zdjęciach
Zenona Martyniuka za pomoc w realizacji zdjęć
Mucha nie siada za użyczenie łowickiej muchy
Afrodyta Spa za użyczenie obiektu zdjęciowego
Dom Weselny Polonez za umożliwienie realizacji zdjęć
Studio Video Movie za udostępnienie materiałów z videofilmowania