Wesele w stylu prowansalskim z motywem... kota!

Edyta to kobieta z zasadami. Jest skrupulatna, ma sto pomysłów na minutę z natychmiastowym terminem realizacji, pragnie nowych wyzwań, kocha boks i żagle. Grzegorz to domator z terminem wykonania wszystkiego na jutro. Cechuje go stoicki spokój oraz ciepłe usposobienie. Uwielbia spędzać czas w ciepłej rodzinnej atmosferze, z obiadem na stole i bajkami szeptanymi do snu.
Jak to możliwe, że tak odmienne osobowości chcą niebawem powiedzieć sobie sakramentalne „TAK"? Wszystkiemu „winny" jest kolega i obecny świadek Rafał, który wraz ze wspólną znajomą postanowił zeswatać Edytę i Grzegorza.
Do ślubu w Legionowie pozostało już zaledwie kilka dni, a lista „Co jeszcze do organizacji?" pęka nieomal w szwach. Czy Izabela zdąży „uszyć" ślub wymarzony na miarę Grzegorza i Edyty?
Zafascynowana prowansalskim stylem Panna Młoda, pragnie bajecznych dekoracji sali, a zwłaszcza w kościele. Kompozycje kwiatowe na stołach wraz ze świecami w tonacji bieli, fioletu i różu; eustoma, frezja, lawenda... to nadałoby uroczystości „efekt wow". Narzeczeni marzą o ładnym candy barze dla dzieci i gości łasuchów, a co najważniejsze... to wprowadzić logo z motywem kota! Czarny pupil Państwa Młodych to ich najukochańsze oczko w głowie!
Projekt logo z wizerunkiem czworonoga znalazł się na zaproszeniach, podziękowaniach dla gości oraz na zdjęciach z fotobudki. Czy uda się znaleźć dodatkowe „kocie miejsce" by uszczęśliwić narzeczonych i zaaranżować ślub w atrakcyjnym stylu?
EMISJA jedenastego odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 16 lipca o godz. 12:55.
Powtórki odcinka:
wtorek, 18 lipca, 23:25
środa, 19 lipca, 13:05
czwartek, 20 lipca, 21:40
sobota, 22 lipca, 13:45
PODZIĘKOWANIA:
Dla pani Janki Pomianowskiej za przygotowanie Candy Baru http://www.cukierniapianka.pl/
Dla pana Romana Zaczkiewicza za przygotowanie akcesoriów do stylizacji męskiej http://www.szarmant.pl/
Dla Studio Dance Egurolla za przygotowanie lekcji tańca dla Pary oraz udostępnienie obiektu do realizacji zdjęć
Dla pani Juli Adamczyk za przygotowanie układu tanecznego dla Pary
Dla pani Laury Samojłowicz za autorskie wykonanie utworu "Love me like you do"
Dla Hotelu Riviera za umożliwienie realizacji zdjęć
Dla White Jasmine za wypożyczenie ozdób do włosów
Dla Decolove za wypożyczenie ozdób do włosów