Wielki finał "Stylowego projektu"!

Jury "Stylowego projektu": Agnieszka Ścibior, Anna Jagodzińska i Tomasz Ossoliński
Zapowiedź 8. odcinka "Stylowego projektu"

Czas na ostatni, finałowy odcinek "Stylowego projektu"! Nasi uczestnicy przez ostatnie tygodnie rywalizacji stworzyli wiele wyjątkowych stylizacji, wykorzystali w nich setki ubrań, butów i dodatków. Do finału dotarła trójka stylistów: Anita, która na co dzień zajmuje się informatyką, Joasia – prowadząca mały butik z odzieżą i Adrian – student projektowania.

Ostatnia prosta w wyścigu to największe wyzwanie: finaliści będą musieli przygotować wyjątkowe stylizacje dla prawdziwych gwiazd: Małgorzaty Rozenek-Majdan, Krzysztofa Mirucia i Anny Galińskiej. Ale to nie wszystko - podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej będą musieli zmienić wizerunek gwiazd. Czy gwiazdy będą zadowolone z efektu metamorfozy? Na uczestników czeka kolejna niespodzianka: niedawni rywale staną się ich pomocnikami! Ogromny stres i presja czasu sprawią, że nie obejdzie się bez konfliktów i łez.

Który z finalistów wywalczy zwycięstwo, otrzyma tytuł najlepszego stylisty programu i staż u Tomasza Ossolińskiego? Będziecie zaskoczeni! Oglądajcie finał "Stylowego projektu"!

PREMIERA 8. odcinka "Stylowego projektu" w sobotę 19 października o godz. 17:50.

Powtórki odcinka:

niedziela, 20 października, 12:30

poniedziałek, 21 października, 14:00

środa, 23 października, 20:35

czwartek, 24 października, 23:30

podziel się:

Pozostałe wiadomości