"Wyjątkowe domy": dom z lat 80-tych w nowoczesnym wydaniu

"Wyjątkowe domy": dom z lat 80-tych w nowoczesnym wydaniu
W 7. odcinku "Wyjątkowych domów" Omenaa Mensah odwiedzi pod Grójcem dom, który dostał nowe życie. Ten projekt to przykład, że nie zawsze trzeba budować nowy dom, aby stał się nowoczesny.

Pierwotna bryła powstała w 1985 roku. Zmieniając swoje oblicze przez wiele lat, swój ostateczny kształt uzyskała w 2016 roku. Inwestorzy marzący o nowoczesny domu, zdecydowali się całkowicie go przebudować, wyburzając większość ścian oraz dobudowując do niego nowe tarasy, powiększając przestrzeń oraz dodając wiele przeszkleń. W ten sposób stary dom stał się nowoczesną bryłą.

Wnętrza tego domu to zasługa kreatywnej inwestorki oraz Dominiki Rostockiej – projektantki wnętrz, z którymi miała możliwość spotkać się i porozmawiać Omenaa.

Prawdziwy luksus i wyjątkowość to jednak wnętrza tego domu. Całe w stylu modern glamour, pełne złotych, granatowych i szampańskich kolorów. Wyjątkowe są zarówno dodatki jak i meble – wszystkie projektowane indywidualnie na życzenie inwestorów. Po wejściu zwraca uwagę każdy mebel, jak np. pianino służące za barek na alkohol.

To wnętrza, które mogą się podobać bardziej lub mniej, ale na pewno nie da się przejść obok nich obojętnie.

PREMIERA 7. odcinka "Wyjątkowych domów" w sobotę 17 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 19 października, 21:55

wtorek, 20 października, 17:25

środa, 21 października, 23:10

czwartek, 22 października, 16:25

podziel się:

Pozostałe wiadomości