Zapraszamy na największe ślubne targi w Polsce!

Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding

W weekend 19 – 20 listopada, w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy w Warszawie, odbędą się największe w Polsce Targi Ślubne WEDDING. Gościem specjalnym Targów będzie ikona polskiej mody - Maciej Zień. Pary młode, które odwiedzą Targi Ślubne WEDDING, czeka wyjątkowa okazja, aby zostać gwiazdą programu Izabeli Janachowskiej„I nie opuszczę cię aż do ślubu" emitowanego na antenie TVN Style.

Organizatorzy Targów Ślubnych WEDDING podkreślają, że program 3. edycji będzie rekordowo wypełniony atrakcjami i niespodziankami, z myślą o zapewnieniu 100% satysfakcji odwiedzającym.

Zaplanowano kilkanaście widowiskowych pokazów mody ślubnej i wizytowej - w tym premierowy pokaz Macieja Zienia, który pokaże suknie ślubne na sezon 2017. Swoje unikatowe projekty sukien ślubnych oraz wizytowych pokaże polska projektantka Dorota Goldpoint - w specjalnie przygotowanym na tę okazję widowisku „Ślub na wybiegu". Odwiedzający Targi będą mieli okazje zobaczyć najnowsze kolekcje sukien: Rina Cossack, Laurelle, Atelier vie de château, Adria, czy Mona Liza. Pokazy poprowadzi Mister Polski - Rafał Maślak.

Tylko na Targach Ślubnych WEDDING zobaczymy niepowtarzalny występ z gigantycznym kieliszkiem szampana w wykonaniu Pin Up Candy – prekursorki burleski w Polsce, której pokazy zelektryzowały nie tylko jury programu „Mam Talent!", ale też widzów w kraju i za granicą.

Na odwiedzających tegoroczną edycję Targów czekają dziesiątki konkursów i setki cennych nagród, a także ponad 100 premier produktów i około 300 wystawców, którzy pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez kosmetyki aż do mody ślubnej - zarówno dla niej jak i dla niego. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby kolekcji mody ślubnej, butów, dodatków. Na gości Targów czekać będą również styliści, fryzjerzy i wizażyści, którzy udzielą praktycznych konsultacji, wykonają próbne makijaże i fryzury.

Gospodynią paneli dyskusyjnych i warsztatów odbywających się podczas Targów będzie Katarzyna Gajek, uznana wedding plannerka gwiazd, kreatorka perfekcyjnych ślubów i wesel m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Zielińskiej, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej czy Lucasa Podolskiego.

Dodatkowo, przez 4 godziny każdego dnia Targów, prawnicy będą udzielać darmowych porad prawnych dla odwiedzających. Nie zabraknie także pokazów barmańskich i tanecznych.

Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDING dostępne są na stronie: targislubnewedding.pl

Targi Ślubne Wedding
Targi Ślubne Wedding

Patroni medialni: Styl.pl, Ohme.pl, Example.pl, Glamour.pl, Cosmopolitan, Pakamera.pl, Newseria Lifestyle oraz TVN Style.

podziel się:

Pozostałe wiadomości