ZGŁOŚ REMONT: Metamorfoza mieszkania dla pary

"Zgłoś remont" 8. odcinek 3.

Kolejni bohaterowie "Zgłoś remont" to para, która mimo wielu pomysłu, nie wie, jak urządzić swoje mieszkanie w stanie deweloperskim. Z pomocą przybywa Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, który podejmie każde remontowe wyzwanie.

Piotr i Kinga poznali się 7 lat temu, a od roku są szczęśliwym małżeństwem. Dwa lata temu spełnili swoje marzenie o zakupie własnego gniazdka. Zdecydowali się na mieszkanie w stanie deweloperskim, które niedawno odebrali. I w tym momencie pojawił się problem, ponieważ młoda para jak najszybciej chciałby się wprowadzić, ale najpierw trzeba lokum wykończyć.
Kinga i Piotr mają głowy pełne pomysłów, ale nie wiedzą, jak to wszystko połączyć w jedną, spójną całość. Na szczęście z pomocą przybywa Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, który podejmie każde remontowe wyzwanie.
Jednak zanim deweloperskie mieszkanie zamieni się w przytulne, gotowe do wprowadzenia wnętrze, trzeba zrobić projekt, podjąć szereg decyzji i dopilnować, żeby wszystko szło zgodnie z planem. A jak wiadomo z remontami bywa różnie…
PREMIERA ODCINKA "Zgłoś remont" w poniedziałek, 10 października o 22:25 w TVN Style. Wszystkie odcinki dostępne również na player.pl.
Powtórki odcinka:
wtorek, 11 października 15:55środa, 12 października 20:20piątek, 14 października 12:55sobota, 15 października 15:55niedziela, 16 października 10:25
Zgłoś remont 8. odcinek 3.
Zgłoś remont 8. odcinek 3.