"Związki z modą": chłopak ubrał ją jak babcię, Kasia Baran jak gwiazdę!

Związki z modą: Kasia i Artur
"Związki z modą": problemy z górą i rozmiarem. S02E07
W 7. odcinku "Związków z modą" stylistka Kasia Baran zajęła się stylizacją Kasi, mieszkającej w Warszawie młodej Ślązaczki.

Kasia i Artur, bohaterowie 7. odcinka "Związków z modą", pochodzą ze Śląska, poznali się w Krakowie, a obecnie mieszkają w różnych częściach Polski - ona w Warszawie, a on w Poznaniu. Zbliża się impreza z okazji 25-lecia, w której pracuje Artur i chłopak chciałby zabrać na nią swoją ukochaną i pochwalić się jej urodą. Kasia na co dzień wybiera jednak stylizacje, które są bardzo dziewczęce, a mało kobiece i eleganckie. Artur postanowił więc idealnej stylizacji poszukać dla niej w naszym programie. Na początek wybrał mało imprezowe, choć dobrze dopasowane do sylwetki Kasi czarne spodnie i marynarkę. Z każdym kolejnym zestawem chłopak jednak... coraz bardziej postarzał partnerkę. Ostatecznie zdecydował się na sukienkę midi w łososiowym kolorze, z marszczeniem na biuście.

- Ta sukienka kojarzy mi się trochę z sukienką... babci - oceniła nieśmiało Kasia, gdy przejrzała się w lustrze. Podobnego zdania była nasza prowadząca, Kasia Baran. Stylistka zaprosiła więc swoją imienniczkę do atelier i zaproponowała kilka bardziej dopasowanych do jej wieku stylizacji.

Na finał Kasia Baran i jej eksperci: make-up artist Ania Galińska i stylista fryzur Sebastian Kobielski przygotowali prawdziwą petardę! Kasia wyglądała jak gwiazda gotowana na wyjście na czerwony dywan!

"Związki z modą": młoda Ślązaczka ubrana jak babcia

"Związki z modą": młoda Ślązaczka ubrana jak babcia

- Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? Dzisiaj myślę, że ty! - oznajmiła Kasia Baran zdejmując kotarę z lustra, by uczestniczka mogła się w nim przejrzeć. Widok swojego odbicia w lustrze aż zaparł jej dech w piersi!

- Czuję się i wyglądam jak gwiazda! - stwierdziła Kasia.

"Związki z modą": Kasię zatkało! "Czuję się i wyglądam jak gwiazda"

"Związki z modą": Kasię zatkało! "Czuję się i wyglądam jak gwiazda"

7. odcinka "Związków z modą" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:

poniedziałek, 20 kwietnia, 12:55

wtorek, 21 kwietnia, 21:25

czwartek, 23 kwietnia, 20:25

sobota, 25 kwietnia, 17:45

podziel się:

Pozostałe wiadomości