"Związki z modą": faceci przygotują swoje partnerki na niezobowiązujące wyjścia

Związki z modą, sezon 2: Kasia Baran

Tomek, który zna swoją Kasię od 13 lat, czy może Sebastian spotykający się ze swoją dziewczyną od zaledwie czterech miesięcy? Który z nich lepiej trafi w gusta partnerki oraz prowadzącej Kasi Baran? Tego dowiecie się w 2. odcinku 2. sezonu programu "Związki z modą".

Kasia i Tomek poznali się 13 lat temu i zakochali w sobie praktycznie od pierwszego wejrzenia. Od tamtego czasu na świecie pojawiła się córka, Nadia, a Tomek stracił ponad 15 kilogramów odnajdując nową pasję – bieganie. Mimo nieustających dowodów miłości ze strony Tomka Kasia jest kobietą pełną kompleksów, a wszystkiemu winny jest... wiek. Kasia jest bowiem starsza od swojego partnera o 8 lat i cały czas stara się dla niego odmłodzić nosząc młodzieżowe bluzy, spodnie i tuniki. Tomek zaś – jak chyba każdy facet – chciałby zobaczyć swoją ukochaną w bardziej kobiecym i zmysłowym wydaniu czyli dopasowanej sukience czy butach na obcasie. W tych marzeniach wtóruje tacie Nadia, wyrastająca na prawdziwą modnisię, która co jakiś czas próbuje, stylizując mamę, przekonać ją do zmiany wizerunku.
Drugą parą w odcinku są Agnieszka i Sebastian, którzy wciąż przeżywają swoje pierwsze miłosne uniesienia. Poznali się zaledwie cztery miesiące temu, ale od razu postanowili razem zamieszkać. Agnieszka jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, wie o tym i lubi to podkreślać śmiałymi stylizacjami. Głębokie dekolty, odkryte plecy oraz odsłonięte nogi to typowy strój imprezowy Agi. A Sebastian chciałby natomiast, żeby jego ukochana zostawiła nieco pola dla wyobraźni i niekoniecznie pokazywała walory swojej sylwetki każdemu.
Zarówno Tomek jak i Sebastian będą mieli okazje wystylizować swoje kobiety na niezobowiązujące wspólne wyjścia. Tomek zabiera Kasię na urodziny znajomego, zaś Aga i Sebastian wybierają się na imprezę do klubu. Czy panowie staną na wysokości zadania? Dla nich kobieca garderoba skrywa wiele tajemnic. Bo kto z mężczyzn wie czym różnią się botki od kozaków, albo do czego służą tajemnicze troczki doszyte do sukienki?
Na szczęście na pomoc rusza specjalistka od wizerunku – nasza prowadząca Kasia Baran, która przy pomocy makijażystki Ani Galińskiej i stylisty fryzur Sebastiana Kobielskiego całkowicie odmieni wygląd obu bohaterek.
Czy Kasia da radę zaskoczyć swoim wyglądem partnera, córkę i całą rodzinę? Czy Aga da się przekonać do nieco skromniejszego, ale wciąż pełnego seksapilu ubioru?
Te i wiele innych modowych niespodzianek, porad i tajemnic w najnowszym odcinku Związków z modą...
PREMIERA 2. odcinka "Związków z modą" w niedzielę 15 marca o godz. 12:30.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 16 marca, 12:55
wtorek, 17 marca, 21:25
czwartek, 19 marca, 20:25
sobota, 21 marca, 17:45