Krzysztof Miruć może zrobić remont w Twoim domu! Jak wziąć udział w "Zgłoś remont"?

Krzysztof Miruć powróci z 10. sezonem "Zgłoś remont"
Krzysztof Miruć powróci z 10. sezonem "Zgłoś remont"
Zaprezentowanie mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia, przedyskutowanie oczekiwań, wyjątkowy projekt, intensywne prace i... zachwyt po prezentacji końcowego efektu - to wszystko może spotkać właśnie Ciebie!

Jeśli trafiasz na tę informację w momencie, w którym w Twojej głowie narodził się (lub od dłuższego czasu istnieje) pomysł na wyremontowanie swojego domu, mieszkania lub któregoś z pomieszczeń - to doskonała chwila oraz okazja, aby go... ZGŁOSIĆ! Tym bardziej, jeżeli marzysz, aby projekt, a także remont wykonała dla Ciebie ekipa Krzysztofa Mirucia.

Niewykluczone, że to akurat Tobie remont wykona niezawodna ekipa Krzysztofa Mirucia. Wystarczy, że weźmiesz udział w castingu do nowego sezonu programu "Zgłoś remont". Jak to zrobić?

Jak wziąć udział w programie "Zgłoś remont"?

Aby wziąć udział w nowym sezonie programu "Zgłoś remont" - zgłoś swoją chęć poprzez formularz dostępny POD LINKIEM. To bardzo proste - wystarczy, że prześlesz do nas krótkie wideo, w którym zaprezentujesz siebie oraz pomieszczenie, które chcesz wyremontować. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?