“Co słychać?”: Film “Barbie” od dzisiaj w kinach! Na premierze zapytaliśmy gwiazdy, jakie są ich wspomnienia z tą lalką

"Co słychać?": Relacja z premiery filmu "Barbie"
"Co słychać?": Relacja z premiery filmu "Barbie"

Na premierze "Barbie" - filmu, który zdobył serca ludzi na całym świecie jeszcze zanim można było oglądać go w kinach - pojawiła się cała masa gwiazd. Reporterka Daria Pacańska porozmawiała z nimi na temat wspomnień, jakie mają z tą słynną lalką.

Sentymentalny powrót do dzieciństwa to jeden z wielu powodów, dla których polskie gwiazdy pojawiły się na premierze filmu "Barbie". Prowadzący "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Darią Pacańską zwrócił uwagę, iż wydaje się to "kawał bardzo fajnej historii", natomiast Bartek Jędrzejak podkreślił, że "to spektrum Barbie jest potwornie szerokie i dotyka każdej dziedziny", dlatego warto się z nim zapoznać.

Zapytana o wspomnienia z lalką Barbie modelka Karolina Pisarek - zdradziła, w jaki sposób bawiła się lalkami ze swoimi koleżankami, a aktorka Klaudia Halejcio opowiedziała o swoim wymarzonym domku lalek Barbie. Nie wszystkie gwiazdy uwielbiały jednak te słynne lalki. Kto nie zaliczał się do ich największych fanów? Zanim wybierzecie się do kina - zapraszamy na materiał z programu "Co słychać?".

Odcinki programu "Co słychać?" można oglądać na antenie TVN Style od poniedziałku do piątku o 18:45 oraz w soboty o 18:30.

Pozostałe wiadomości