"Co słychać?": Poznajcie kojące działanie liści poziomki, malin i porzeczek!

Co słychać?: spotkanie z cyklu "Na zdrowie"
Co słychać?: spotkanie z cyklu "Na zdrowie"
Koniec lata powiązany jest z końcem zajadania się pysznymi owocami jagodowymi "prosto z krzaczka". Brak poziomek, malin czy porzeczek w ogrodzie nie oznacza jednak, że nic z nich nie pozostało. Wrzesień to bowiem doskonały czas na zbiory ich liści. Do czego mogą się przydać?
LISCIE  z wizami
"Co słychać?": Jakie działanie mają liście poziomki, maliny i porzeczki?

Właściwości liści poziomki, maliny czy porzeczki są naprawdę zachwycające. W programie "Co słychać?" w cyklu "Na zdrowie" - na ten temat z edukatorką żywieniową Iwoną Zasuwą porozmawiała reporterka Klaudia Nawrocka Pawlik. Okazało się, iż liście te mają kojące działanie w walce z różnymi chorobami. Mowa tutaj między innymi o grypie, biegunkach, zaburzeniach pracy trzustki, a nawet - dobrze sprawdzają się do płukania gardła.

Podczas spotkania z cyklu "Na zdrowie" - kobiety porozmawiały również o tym jak przygotować napar z liści poziomki, maliny oraz porzeczki i wspólnie go wykonały. Zachęcamy, abyście zobaczyli całość procesu w materiale wideo.

Odcinki programu "Co słychać?" można oglądać na antenie TVN Style od poniedziałku do piątku o 18:40 oraz w soboty o 18:30.

podziel się:

Pozostałe wiadomości