"Jestem z Polski": Co można znaleźć w lokalnym, austriackim sklepie?

Jestem z Polski: Iza, Austria
Jestem z Polski: Iza, Austria
W Austrii zaledwie 3% ziem nadaje się pod uprawy, dlatego austriaccy rolnicy niezwykle dbają, aby ich produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Produkty od rolników można zakupić w lokalnych sklepach. Co dokładnie da się w nich znaleźć?
"Jestem z Polski": Wizyta w Bauer Hofladen

Bohaterka 17. odcinka 12. sezonu "Jestem z Polski" zabrała nas do Bauer Hofladen - lokalnego sklepu, w którym znaleźć można najwyższej jakości produkty spożywcze. Izabela opowiedziała, że dla austriackich rolników jakość jest zdecydowanie ważniejsza niż ilość. Zwróciła uwagę, że pomidory, które znalazła w sklepie - nie miały idealnych, równych kształtów, ale pachniały i były naturalne.

Iza opowiedziała także o nabiale, który w lokalnych, austriackich sklepach nie ma wymyślnych, przyciągających uwagę opakowań. Przychodząc na zakupy każdy ma świadomość, że oferowane są mu zdrowe, pyszne produkty. Co ciekawe - ceny w Bauer Hofladen nie różnią się zbyt od cen w marketach! Zachęcamy do obejrzenia fragmentu odcinka "Jestem z Polski", aby dowiedzieć się więcej.

17. odcinek 12. sezonu programu "Jestem z Polski" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

  • czwartek 28 grudnia, 15:55
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości