Kasia Węsierska zaprasza na spacer z psem Karmelkiem w ramach 32. Finału WOŚP!

Do wspomagania WOŚP dołączył Karmel... pies Kasi Węsierskiej!
Do wspomagania WOŚP dołączył Karmel... pies Kasi Węsierskiej!
Kasia Węsierska, prowadząca "Co słychać?" na antenie TVN Style, po raz kolejny ogłosiła licytację na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem jej głównym bohaterem jest... Karmel, pies Kasi.

To już druga aukcja, w której Kasia Węsierska bierze udział, aby wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w tym roku. Do licytacji na rzecz 32. Finału prowadząca programu TVN Style "Co słychać?" wystawiła spacer z jej psem Karmelkiem, w którym Kasia może (ale nie musi) uczestniczyć.

Umówmy się - to Karmel błyszczy w tym zestawie najjaśniej i to on skradnie Wasze serca
Kasia Węsierska

Na spacer po Warszawie (albo okolicach miasta) ze znanym z mediów społecznościowych prowadzącej "Co słychać?" pupilem - zwycięzca licytacji może zabrać jedną lub więcej osób towarzyszących. W swojej aukcji Kasia zaznaczyła, że Karmel "ma mnóstwo energii i potrafi zmęczyć", ale jest także "chodzącą miłością". Z tego względu naprawdę warto udać się z nim na wędrówkę! Licytacja trwa do 9 lutego, do godziny 19:15.

Licytuj spacer z Karmelem!

Karmel - pies Kasi Węsierskiej
Karmel - pies Kasi Węsierskiej

32. finał WOŚP - na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Zachęcamy do udziału w tej i pozostałych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: Martyna Wielkopolan

Źródło: allegro.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości