Kuba Wellman w pierwszej rozmowie dla mediów. Opowiedział o video podcaście, który poprowadził z mamą

"Co słychać?": Daria Pacańska porozmawiała z Kubą Wellman
"Co słychać?": Daria Pacańska porozmawiała z Kubą Wellman
Łączy ich nie tylko nazwisko, ale też pasja do ciekawej rozmowy. Prowadząca programu “Co słychać?” Dorota Wellman wspólnie ze swoim synem Kubą - poprowadzili video podcast “WELLcome w popkulturze”, który w czwartek 20 lipca ma swoją premierę na platformach streamingowych. Daria Pacańska porozmawiała z Kubą Wellman na temat projektu. To pierwsza wypowiedź mężczyzny dla mediów.
"Co słychać?": Kuba Wellman o projekcie "WELLcome w popkulturze"

Podcast “WELLcome w popkulturze” będzie niezapomnianą podróżą po świecie popkultury, a także miejscach, gdzie spotyka się ona z nauką. Jego pierwszy sezon będzie składał się z 7 odcinków. Od 20 lipca przez kolejne tygodnie będą one pojawiać się co czwartek o 18.00 w serwisach streamingowych. Do arcyciekawych rozmów Dorota Wellman oraz Kuba Wellman zaprosili między innymi propagatora nauki Macieja Kaweckiego, medioznawcę Jacka Wasilewskiego, znawczynię popkultury Katarzynę Czajka-Kominiarczuk, a także przyrodnika Marcina Kostrzyńskiego.

Całość rozmowy z Kubą Wellman warto wysłuchać w dzisiejszym odcinku programu “Co słychać?” o 18:45 na antenie TVN Style.

podziel się:

Pozostałe wiadomości