"Mają ludzie podwórka": Maja Popielarska pokaże praktyczne zastosowanie roślin

Mają ludzie podwórka: Maja Popielarska
Mają ludzie podwórka: Maja Popielarska
Tym razem Maja Popielarska, ukochana przez widzów specjalistka od ogrodów, bierze na warsztat zaniedbane osiedlowe podwórko, które doprowadza do przygnębiającego stanu niejedno sąsiedzkie oko. Zamieni smutne, bure i stare kąty terenów wspólnych w miejsce zielone, przyjazne i zachęcające do sąsiedzkich spotkań.

Maja przez 18 lat współtworzenia serii "Maja w ogrodzie" zwiedziła Polskę wzdłuż i wszerz, aby pokazywać nam najpiękniejsze ogrody, które wyszły spod ręki ogrodników amatorów i prawdziwych pasjonatów zieleni. Teraz swą na wskroś dojrzałą i pełnoletnią wiedzą podzieli się z mieszkańcami miast.

Tym razem nie będzie tylko opowiadała o roślinach, ale pokaże ich praktyczne zastosowanie. Nie zabraknie więc porad ogrodniczych. Dowiemy się m.in., jak przygotować aranżację zieleni, jak dobrać kolory i rodzaje roślin, pokażemy sprawdzone patenty i pomysłowe rozwiązania.

Do udziału w programie "Mają ludzie podwórka" zgłosili się osiedlowi ludzie czynu, którym na sercu leżała estetyka wspólnego, sąsiedzkiego podwórka. Pod czujnym okiem Mai lokalni bohaterowie wezmą na warsztat przedogródek, osiedlowy plac zabaw oraz smutne rabaty i przerobią je na prawdziwe perełki, aby przestrzeń otaczająca ich bloki nie tylko cieszyła oko, ale zachęcała do wspólnych podwórkowych spotkań.

PREMIERA programu "Mają ludzie podwórka" na antenie TVN Style - w środę 1 listopada, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • sobota 4 listopada, 14:40 i 21:00
  • niedziela 5 listopada, 10:30
   • poniedziałek 6 listopada, 14:35
    • sobota 11 listopada, 18:30
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!