"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Czy Marzena Rogalska zostanie prawdziwą artystką cyrkową?

Małe światy według Marzeny Rogalskiej: rodzina cyrkowców
Małe światy według Marzeny Rogalskiej: rodzina cyrkowców
W tym odcinku "Małych światów według Marzeny Rogalskiej" - Marzena Rogalska pozna wielopokoleniową rodzinę, która 18 lat temu postanowiła otworzyć własny cyrk. Zobaczy jak żyją artyści, którzy każdego dnia występują w innym mieście, większość roku mieszkają poza domem, a wygodne mieszkanie zamienili na cyrkowe przyczepy.

Swoją sprawność i elastyczność cyrkowcy wykorzystują nie tylko na scenie - organizacja ich życia wymaga od wszystkich członków rodziny prawdziwych akrobacji. Marzena Rogalska pomoże im rozstawiać cyrkowy namiot, weźmie udział w próbach i przygotowaniach do występu, pozna tajniki cyrkowych sztuczek.

Marzena będzie towarzyszyć rodzinie od momentu rozłożenia cyrkowego namiotu, aż po przejazd w kolejne miejsce, w którym odbędzie się show. Pojawi się też na cyrkowej arenie! W jakiej roli? Zobaczcie sami w programie "Małe światy według Marzeny Rogalskiej"!

PREMIERA 3. odcinka 2. sezonu programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" na antenie TVN Style - w niedzielę 22 października, o godzinie 16:30.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 23 października, 20:35
  • środa 25 października, 22:50
   • piątek 27 października, 13:30
    • sobota 28 października, 15:45
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości