"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska przeprowadziła wywiad... z duchem!

"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska porozmawiała z duchem?
"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska porozmawiała z duchem?
Najnowszy odcinek "Małych światów według Marzeny Rogalskiej" w niektórych z Was mógł pozostawić uczucie niepokoju. Marzena spotkała się w nim bowiem z łowcami duchów, którzy zabrali ją do jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc w Polsce. Tam poprosili ją, aby zadała kilka pytań... duchowi. Jak zareagowała?
"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Jak przebiegła rozmowa Marzeny... z duchem?

W miejscu, do którego Marzena Rogalska wybrała się z Piotrem i Radosławem, mężczyźni posłużyli się swoim specjalistycznym sprzętem do wykrywania zjawisk paranormalnych. Jak wytłumaczyli - jego światła zmieniają kolor, kiedy w pobliżu pojawia się duch. Tak wydarzyło się w 4. odcinku 2. sezonu "Małych światów według Marzeny Rogalskiej". Panowie poprosili Marzenę, aby ta zadała kilka zamkniętych pytań, na które potencjalny duch mógł udzielić im odpowiedzi.

Marzena Rogalska zapytała obecnego na strychu ducha, czy jest kobietą, a także - czy w dzieciństwie ktoś zrobił mu krzywdę. Starała się też dowiedzieć czy nad duchem znęcał się kiedyś jego ojciec. Oglądając fragment odcinka "Małych światów według Marzeny Rogalskiej" możecie przekonać się, w jaki sposób duch komunikował się z bohaterami, jak również - czy Marzena uwierzyła w to, co zobaczyła.

4. odcinek 2. sezonu programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

 • środę 1 listopada, 23:00
  • czwartek 2 listopada, 19:35
   • piątek 3 listopada, 13:10
    • sobotę 4 listopada, 15:45
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości