Małgorzata Rozenek-Majdan

In vitro
"In vitro. Nauka czy cud? 2": Małgorzata Rozenek-Majdan o najtrudniejszych aspektach realizacji programu
Małgorzata Rozenek-Majdan to prezenterka i osobowość medialna od przeszło dziesięciu lat związana z Grupą TVN Warner Bros. Discovery. Jest jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”, gdzie występuje w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Wcześniej dała się poznać widzom między innymi dzięki roli prowadzącej popularne programy TVN i TVN Style, takie jak „Projekt Lady”, czy „Perfekcyjna Pani Domu”. 
In vitro
In vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan w programach Grupy TVN Warner Bros. Discovery

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zawodowo związana z Grupą TVN Warner Bros. Discovery od 2012 roku, kiedy zadebiutowała w roli prowadzącej produkcji „Perfekcyjna Pani Domu”. Program przyniósł jej dużą popularność, powstało 5 sezonów tej serii. W międzyczasie, w 2013 roku, została jedną z jurorek reality show „Bitwa o dom”, w którym uczestnicy walczyli o własne mieszkanie. Program doczekał się trzech sezonów. W 2015 roku Małgorzata Rozenek-Majdan została gospodynią formatu „Piekielny hotel”.

Projekt Lady: Małgorzata Rozenek-Majdan
Projekt Lady: Małgorzata Rozenek-Majdan

W latach 2016-2021 Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą programu rozrywkowego „Projekt Lady”, gdzie wspierała i motywowała uczestniczki w nauce dobrych manier.

W 2016 roku dała się poznać widzom od zupełnie innej strony – wspólnie z mężem Radosławem Majdanem, wzięli udział w pierwszej polskiej edycji programu rozrywkowego „Azja Express”. Przebojowa para zaskarbiła sobie sympatię widzów do tego stopnia, że dostali własny program – „Iron Majdan”, w którym poddawani byli najrozmaitszym wyzwaniom.

Małgorzata Rozenek-Majdan na antenie stacji TVN Style, była gospodynią kilku programów, m.in. „W dobrym stylu”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”, czy „In vitro: nauka czy cud?”.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży przytyła 32 kg! Jej powrót do formy zobaczycie w programie "Rozenek cudnie chudnie"
Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży przytyła 32 kg! Jej powrót do formy zobaczycie w programie "Rozenek cudnie chudnie"
Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży przytyła 32 kg! Jej powrót do formy zobaczycie w programie "Rozenek cudnie chudnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan – pozostałe przedsięwzięcia

Małgorzata Rozenek-Majdan ma też na swoim koncie występy w produkcjach fabularnych. W 2021 zadebiutowała w filmie „Druga połowa”, w tym samym roku widzowie mogli zobaczyć ją również w jednej z głównych ról w filmie Patryka Vegi – „Miłość, seks & pandemia”.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest też autorką kilku poradników książkowych, m.in. „Perfekcyjna Pani Domu. Poradnik”, czy „Perfekcyjne maniery” oraz cyklu wywiadów „In vitro. Rozmowy intymne”, w którym przeprowadziła rozmowy z lekarzami, seksuologami i parami decydującymi się na wsparcie leczenia płodności metodą in vitro.

"In vitro
"In vitro. Nauka czy cud? 2": Jak wygląda proces mrożenia i rozmrażania embrionów?
Dla niektórych par zamrożenie komórek jajowych to jedyna szansa na zostanie rodzicami. O szczegółach tego procesu - Małgorzacie Rozenek-Majdan opowiedział lekarz z kliniki niepłodności.

Małgorzata Rozenek-Majdan – życie prywatne

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w Warszawie. To tutaj ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji. Posiada również dyplom łódzkiej Szkoły Baletowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie żoną byłego piłkarza reprezentacji Polski – Radosława Majdana. Mają razem syna Henryka. Wcześniej Małgorzata Rozenek-Majdan była dwukrotnie zamężna – z aktorem Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się dwóch synów – Stanisława i Tadeusza oraz z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim.

 Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Autor: Aleksandra Wolniewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości