Marzena Rogalska dla WOŚP: do wylicytowania spotkanie "fotel w fotel" U Fryzjerów

Marzena Rogalska gra z WOŚP!
Marzena Rogalska gra z WOŚP!
Marzena Rogalska, prowadząca programów TVN Style "Rogalska Show" oraz "Małe światy według Marzeny Rogalskiej", dołączyła do grona osób wspierających 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Sprawdźcie w jakiej aukcji bierze udział.

Oto wyjątkowa okazja, aby porozmawiać i spędzić czas wspólnie z Marzeną Rogalską, a dodatkowo - opuścić salon fryzjerski z nową, odświeżoną fryzurą! W tym roku prowadząca "Rogalska Show" oraz "Małych światów według Marzeny Rogalskiej" postanowiła wesprzeć WOŚP, biorąc udział w aukcji - "spotkanie fotel w fotel z Marzeną Rogalską U Fryzjerów".

To będzie czas dla Was! Wspólna wizyta u fryzjera, kawa, rozmowa, bliższe poznanie się, wspólne zdjęcia i video.
U Fryzjerów

Wylicytowana wizyta odbędzie się w salonie U Fryzjerów w Warszawie (ul. Andersa), a wykonaną usługą fryzjerską dla zwycięzcy będzie zabieg rekonstrukcji włosów ze strzyżeniem i modelowaniem okolicznościowym. Licytacja trwa do 4 lutego, do godziny 11:25.

Licytuj spotkanie fotel w fotel z Marzeną Rogalską U Fryzjerów!

32. finał WOŚP - w jakim celu gramy w tym roku?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Zachęcamy do udziału w tej i pozostałych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości